önemli define işaret

öylesimeee

Yeni Üye
Define kazdığım zaman 2 tane boş künk buldum sonra devam ettim ve 1 tane kırık küp buldum küpün altı yoktu sadece üstü vardı tutamacı falan mermere geldim sizce mermerden sonra beni ne bekler

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Kafa geçer gibi sorular sormayın biz mi gömdük ki altından ne çıkacağını bilelim biz gömseydik zaten çoktan çıkartmıştık. Madem kazıyosun sonunu getir ama şu saatten sonra enselenmen an meselesi geçmiş olsun.

öylesimeee

Yeni Üye
Kafa geçer gibi sorular sormayın biz mi gömdük ki altından ne çıkacağını bilelim biz gömseydik zaten çoktan çıkartmıştık. Madem kazıyosun sonunu getir ama şu saatten sonra enselenmen an meselesi geçmiş olsun.
bu nasıl cevap kardeşim bu ne öfke

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
bu nasıl cevap kardeşim bu ne öfke
Şimdi güzel kardeşim, hoş geldin öncelikle.
Sen öyle bir anlatmışsın ki; sanki bizler gömmüşüz gibi ya da her gönü sistemi aynı olurmuş gibi algılanmış.
Şöyle yapalım, çalışma alanını resimle, tarihçesini de bir araştır bizimle paylaş gerekli yorumlar gelecektir.

öylesimeee

Yeni Üye
Şimdi güzel kardeşim, hoş geldin öncelikle.
Sen öyle bir anlatmışsın ki; sanki bizler gömmüşüz gibi ya da her gönü sistemi aynı olurmuş gibi algılanmış.
Şöyle yapalım, çalışma alanını resimle, tarihçesini de bir araştır bizimle paylaş gerekli yorumlar gelecektir.
.

Son düzenleme: