Oyma sunak hakkında detaylı bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

43define43

Yeni Üye
Fotograflarda detaj ve yön verdim üzerlerinde yazıyor bir tane uzak çekim de var isaretin sagında solunda ve asagında dere var kuru dere fakat
Sag ve sol derelerin işarete uzaklıkları eşit gibi asagı ki derenin ve en tepenin işarete uzaklıkları Esit gibi
Alan rahat günes alıyor ve oldukçada yüksek bir yer manzarası da güzel
Oymanın çapı 20 - 23 cm iken derinliği 10 -12cm.. Oyma güzel işlenmiş
Oyma köklü kayaya yapılmış

43define43

Yeni Üye
Fotograflarda detaj ve yön verdim üzerlerinde yazıyor bir tane uzak çekim de var isaretin sagında solunda ve asagında dere var kuru dere fakat
Sag ve sol derelerin işarete uzaklıkları eşit gibi asagı ki derenin ve en tepenin işarete uzaklıkları Esit gibi
Alan rahat günes alıyor ve oldukçada yüksek bir yer manzarası da güzel
Oymanın çapı 20 - 23 cm iken derinliği 10 -12cm.. Oyma güzel işlenmiş
Oyma köklü kayaya yapılmış
DEVAMI

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bu alttaki konunda geregini yazdik ispatladik daha neyini ariyon oymaninoldugu yer mezar dedik kalkmissin ayni mekana yeni konu acmissin sen bisey bulmamak icin mi ugrasiyon amac mantik ney nedir yaani

43define43

Yeni Üye
Devam video
Bu alttaki konunda geregini yazdik ispatladik daha neyini ariyon oymaninoldugu yer mezar dedik kalkmissin ayni mekana yeni konu acmissin sen bisey bulmamak icin mi ugrasiyon amac mantik ney nedir yaani
Bnden detay istemiştin bnde attım

bartini

la havle vela kuvvete illa billahil aliyl azim
Moderatör
çok güzel yer güzel sunak hayırlısı olsun çubuk ve ustaların yardımıyla hallolur inşallah

43define43

Yeni Üye
Alanda calısma yaptım kazdıgım bölge taban tası yatıyor sunağın icine su doldurdum tasan su asagı dogru gitti suyun gittiyerde toprak vardı topragı biraz kazdım kül gibi siyah toprak cıktı suyun aktıgı yonde bir tane agac var agacın dibinde kaya var

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Mal bulanındır ,
Üye arkadaslarımız kurallar dahilinde site üzerinde bilgi alış verişi amacı için konularını güncelleyebilirler.Buna karışma hakkınızın olmadıgını belirterek , açılan konulara goygoy tarzında yorumlardan kaçınmanızı öneriyorum.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mal bulanındır ,
Üye arkadaslarımız kurallar dahilinde site üzerinde bilgi alış verişi amacı için konularını güncelleyebilirler.Buna karışma hakkınızın olmadıgını belirterek , açılan konulara goygoy tarzında yorumlardan kaçınmanızı öneriyorum.
Rahatsiz olanlar rahatsizligini yonetime bildiriyo hakkimda zaten
20.000 uyeden 6 tanesi sevmeyebilir okadar catlak su kacirmaz.
Eski gunlere donelim nekadar alinti resimle sahte objeyle isaretle konu acan varsa nekadar cihaz cubuk saticisi varsa nekadar buyucu tilsimci yerpazarlayan varsa ifsaa et diyiin yani.
Olur yaparim
Ben askerligimi yapali 22 yil oldu mudur
Kime ne yazacagimiza birakda biz karar verelim
hukuk adliye sitesi deil burasi
Daha oncede ayni hareketi yaziyi yazdin yaptin boyle olmaz aga cig insan deiliz usul erkan biliriz sitenin cikarlarini formatini biliriz gozetiriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...