Resime yorum istiyorum

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Baş üstüne efendım.yuvada birşey çıkmayanlar.
Yılan,Ejder yada kerten kele yavrunun üzerine çöreklenmiş ana yavruya bakıyor yavru nun baktığı yerde aradığın oradadır.
Türkiyede hala bu şekilde sağlam işaret varmıdır? Tabiri sahte deyılsa.

147599-741947b92266a0924789f4d690b2524f.jpg

• Beğen
Tepkiler: dr.

aykesdan

Member
Daha net ve farklı açılardan fotoğrafları var mı?

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Daha önce bu sitede farklı bir üye tarafından paylaşıldı bu işaret. Yanlış hatırlamıyorsam @28karayel28 Ustammiydi.
Ustam konularıma baktım fakat konularda göremedim evet vaktiyle bir kaplumbağa işaretimiz vardı ama öyle böyle değil on üzerinden on puan alır fakat bilirsinki bu işler herkes ile ve her yer ile olmuyor tesbitlerini olumlu yapmamıza rağmen öylece bıraktım orayı, üstüne basarakta işaretin kendisine zarar vermeyin onda bir şey yok dememe rağmen malesef tahrip edildiğini duydum açıkcası çok üzülmüştüm.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustam konularıma baktım fakat konularda göremedim evet vaktiyle bir kaplumbağa işaretimiz vardı ama öyle böyle değil on üzerinden on puan alır fakat bilirsinki bu işler herkes ile ve her yer ile olmuyor tesbitlerini olumlu yapmamıza rağmen öylece bıraktım orayı, üstüne basarakta işaretin kendisine zarar vermeyin onda bir şey yok dememe rağmen malesef tahrip edildiğini duydum açıkcası çok üzülmüştüm.
Öyleyse yanlış hatırlamişim ustam. Adınıza üzüldüm. Ama dediğiniz gibi kısmet. Yer denk geliyor düzgün insan denk gelmiyor. Düzgün insan oluyor yer denk gelmiyor. Böyle bir sarmalin çıkmazın içinde savrulup gidiyoruz. Haklısınız..

Strator

Member
yakınını çek yontma varmı işaret varmı, çevredeki emareler, bulgular dayanağın ne böyle hayalden başka birşey çıkmaz.