roma mezar işaretimi bilenler?

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
3ünüzde korkularınızla yüzlemişsiniz.
Kulaktan duyma defineci masallarına çok kaptırmış ve inanmış olmalısınız .
Tüfekle vuramazdınız, vursanız bile ayık kafa baktıgınızda ''Biz bundan mı korkmuşuz '' cümleleri yükselecekti.
Milyonlarca yıl neden bir resim yok ? Resimde çıkmayan bir cisim se sizi korkutma ses çıkarma , kovalama gibi bir eyleme kalkışacağı çocukça geliyor.

ed3434

Member
Ustam ilk başta hiç korkmadık biz sesten. Döndük geriye sesi de aradık. Geldiği tarafa baktık, taş attık. Bir küçük armut ağaçı vardı onları kontrol ettik. O sesi çıkartabilecek büyüklükte bir canlı göremedik. Ama yaşamayanın inanmasına saygı duyuyorum. Çok farklı bir durum. ses var kaynağı yok. Sonrada biz takmadık sesi 50 mt daha ekin içinde ilerleyince, bu seferde 30 cm ekinin içinde birşey takip etmeye başladı bizi. Ekinin içinde gecenin sessizliğinde sağa sola hızlı şekilde gezerken, ekinlerde ses yapıyordu. Onuda takmadık başta ama bize giderek yaklaşıyordu. Bu sefer durduk ve takip eden ne olduğunu bakınca, sürüngen türü gelinciğe benzeyen, göz altları renkli tüylü ve gözleri kırmızı bir hayvandı. Hayvanı üçümüzde gördük. Tüfekle vuralım dedik sonra vazgeçtik ve o alanı terk ettik. Bu durum ne kadar paranormal onu biz çözemedik. Belki de gerçek değildi. Ama biz buna 3 kişi şahit olduk.
Benim olayda anlam veremediğim ayı kukremesi geldi fakat ne bir takip sesi ne hışırtı sesi başka hiçbirşey yoktu

ed3434

Member
3ünüzde korkularınızla yüzlemişsiniz.
Kulaktan duyma defineci masallarına çok kaptırmış ve inanmış olmalısınız .
Tüfekle vuramazdınız, vursanız bile ayık kafa baktıgınızda ''Biz bundan mı korkmuşuz '' cümleleri yükselecekti.
Milyonlarca yıl neden bir resim yok ? Resimde çıkmayan bir cisim se sizi korkutma ses çıkarma , kovalama gibi bir eyleme kalkışacağı çocukça geliyor.
Üstadım şimdi biz dün gece 3 kişi yapıyoruz işi biz kendimizi birseye kaptırmış kadar korkacak davransak zaten buralara taşıyamazdık bu işi hiç alakasız bir esnada resmen gökgürültüsü gibi duyduk

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Allah kolaylık versin ne diyim .İçiniz rahat olsun ama yok öyle birşey .
İnsan o kadar korkmuş ki samimi arkadaşıma bazen resimler gösteriyorum burda şu var bu var kapak şurası görüyormusun diyorum .Bana öyle şeyler söyleme cinler varmış ben korkuyorum diyor.
Şimdi ben o adamı alıp araziye gitsem benide tribe sokar.
Kendime hayat felsefesi olarak seçtiğim bir cümledir '' Korktukların ile sınanır , yüzleşirsin '' Korkmayın !

TALİSMAN

Member
Benim olayda anlam veremediğim ayı kukremesi geldi fakat ne bir takip sesi ne hışırtı sesi başka hiçbirşey yoktu
Siz sesi duyar duymaz kaçtınız herhalde. Geldiği tarafı araştırayım, bu ses neyin nesi falan diye bakmadınız. Baksaydınız belki de ayıyı göremeyecektiniz. Sese rağmen devam etseydiniz başka şeyler yaşabilirdiniz. Ama gerçekten ayıysa bence sorun yok.

ed3434

Member
Siz sesi duyar duymaz kaçtınız herhalde. Geldiği tarafı araştırayım, bu ses neyin nesi falan diye bakmadınız. Baksaydınız belki de ayıyı göremeyecektiniz. Sese rağmen devam etseydiniz başka şeyler yaşabilirdiniz. Ama gerçekten ayıysa bence sorun yok.
Ustam bende tam tersi düşünüyorum cin peri çıksın da gerçek ayı cikmasin

ed3434

Member
Allah kolaylık versin ne diyim .İçiniz rahat olsun ama yok öyle birşey .
İnsan o kadar korkmuş ki samimi arkadaşıma bazen resimler gösteriyorum burda şu var bu var kapak şurası görüyormusun diyorum .Bana öyle şeyler söyleme cinler varmış ben korkuyorum diyor.
Şimdi ben o adamı alıp araziye gitsem benide tribe sokar.
Kendime hayat felsefesi olarak seçtiğim bir cümledir '' Korktukların ile sınanır , yüzleşirsin '' Korkmayın !
Ustam tek korkum gerçek bir ayının pesimize takılması cin falan olsa dua okur devam

TALİSMAN

Member
Ustam tek korkum gerçek bir ayının pesimize takılması cin falan olsa dua okur devam
Yani siz ayıyı görmediniz. sesi duyunca tüytünüz anladığım kadarıyle. Bence bizim yaşadığımız olaya benzediğini düşünüyorum. Geçmiş olsun.

ed3434

Member
Yani siz ayıyı görmediniz. sesi duyunca tüytünüz anladığım kadarıyle. Bence bizim yaşadığımız olaya benzediğini düşünüyorum. Geçmiş olsun.
Görmedik hocam evet ama o anki piskolojiyle ayı kükredi sanınca tüydük ama suan anlıyorum ki cinlerin etkisiydi sanirim

ed3434

Member
Yaşını başını almış kelli felli bir boz ayı 2-2.40 civarında boyu olur yaklaşık 600 kg civarında olur erkek agresif tavırlar yerine sesler çıkarır. Ama dişi denk gelirse bir de etrafta yavrusu varsa 30 MT mesafeyi 20-25 km hızla alır 100 MT de 60 km hıza kadar çıkar. Bırak sesini duymayı arkanı dönüp kaçmaya bile fırsatınız olmaz ilk darbesi yüzünüz dönük ise göğüs kısmına arkanız dönük ise muhtemel ense veya kafaya darbe alırsınız. Yere düşünce alacağınız ikinci darbe ayağa yada ele gelir %100 kırar yada koparır . 30 sn içinde parçalar kan kaybı ile ölüm garanti. Eğer gerçekten ayı sesi duymuş olsaydınız ayı kendini kesinlikle gösterir di. Dikkat edin rast gelsin.
Yazıniz icin teşekkürler ustam, biz birden kükreme sesini duyunca korkudan bi topukladık işi yarıda bıraktık. Ama dediğim gibi arkamızdan baska hicbir ses gelmedi sanıyorum ki mezara yaklaştık ve cinler bizi korkutup kaçırmaya calisiyir

The Thing

C*
Süper Moderatör
Yazıniz icin teşekkürler ustam, biz birden kükreme sesini duyunca korkudan bi topukladık işi yarıda bıraktık. Ama dediğim gibi arkamızdan baska hicbir ses gelmedi sanıyorum ki mezara yaklaştık ve cinler bizi korkutup kaçırmaya calisiyir
@ed3434 fazla etki altında kaldıysan vazgeçeceksin yada korkularınla yüzleşeceksin,
sonuçta fiziki bir etmenden bahsetmiyorsun burada, ruhani dediğin bir şey şu an.