Rüyada teneke dolusu altın görmek.

nixpoine

Yeni Üye
Ustalar 4 sene ara ile üç kez rüya gördüm. Ilk rüyamda 1 demet para vardı, ikinci rüyamda 5lt lik peynir tenekesinde altın vardı, ucuncu ruyamda ise yüzünü göremediğim yaşlı bir kadın bunu burdan daha neden almadın diyerek aynı noktayı işeret etmişti. O nokta evimin bahcesinde sizce ne yapmalıyım?

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Bende çok gördüm ama ah ah .

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bu işlere ilk başladığımda hemen hemen iki üç akşamda define çıkarıyordum inanki sanki gerçekti rüyadan uyandığıma pişmanlık duyup tekrardan uykuya devam etmeyi çok istemişimdir ama nafile bir defa gözümü açtığımda tekrar uyumam imkansızdı bu seferde rüyanın etkisinden çıkmam haftalar alırdı benimki bu şekilde idi İnşallah seninki gerçektir, yapman gereken kendi arazini eşelemek bol şans diliyorum

sanal defineci

Bilgili Üye
bahçendeyse hafta sonu sen bi su kuyusu aç oraya.işin bitince su çıkmadı deyip kapat.burada mevzu etme bence

nixpoine

Yeni Üye
Az önce bakır boruyla dolaştım tam o nokta X oldu defalarca tekrarladım farklı noktalardan dolaştım hep orayı işaret etti. Su kuyusu kazayım ben

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Az önce bakır boruyla dolaştım tam o nokta X oldu defalarca tekrarladım farklı noktalardan dolaştım hep orayı işaret etti. Su kuyusu kazayım ben
Aynen katılıyorum istesende başka biryere gidemezsin dönüp dolaşıp aynı yere gelirsin hatta başka yön ve uzaklara gitmeye kalkarsa çubuklar üzülürsün sonra oraya gitmesi için akıldaki niyetler bakmışsın oradasın ohbe dersin yine buraya geldim sevinirsin bol şanslar

aykesdan

Member
Rivayet odur ki sadece definenin yeri rüyasına malum olan kişi defineyi çıkarabilir. Yaşadığım bir olayı aktarayım müsadenizle;

Bundan yaklaşık 10-12 sene önce tanıdığım bir 6 kişilik define ekibi zayıf bir ermeni söylentisi üzerine yüklü miktarda bir definenin peşine düşüyorlar. Bölgede haftalardır çalışma yapıyor bölgenin neresi olduğunu bana söylemiyorlar ancak her gece gelip birşey bulamadıklarını, çok fazla alanı cihazlarla taradıklarını, hatta alan çok büyük olduğundan taradıkları yerleri kazıkların arasına ip gererek işaretlediklerinden bahsedip benden daha hızlı çalışma yapabilmek için nacizane tavsiyelerimi istiyorlardı. Bu olay 10 güne yakın sürdü sonra bir gece rüyamda büyük bir kayanın yanından akan bir akarsu gördüm kayanın çevresi terra-rosa (kırmızı toprak) cinsi toprakla doluydu. Ova gibi sayılacak bir yerin aşağı kısmında bu kaya vardı. Kaya yaklaşık 12-13 metre uzunluğunda oldukça dik bir kayaydı ve kaya ile akarsuyun birleştiği noktada kayanın arkasında bir 1 litrelik küçük bir küpün içerisinde üstü bez parçalarıyla kapatılmış bir define olduğunu gördüm. Günler geçti ben buranın nere olduğunu bulamadım zaten rüyamda da malum olmamıştı. Aylar sonra bu defineci ekibi ile buluştuk tabi defineciyiz başka birşey konuşmuyoruz bende rüyamı anlattım herkes bi şaşırdı tabi ve dediler ki sana malum olmuş bizim aradığımız bölgede tıpkı senin bahsettiğin gibi bir yer var. Sonrasında bölgeye gittik birlikte baktık cihazla kayadan ve diklikten dolayı tarama yapmak mümkün değil tılsım vb. işlemlerin kontrolünü yaptıktan sonra kazıya başladık (ruhsatlı kazı) 1.5 metre civarında sonuca ulaştık. Sonra bu şekilde hiç rüyamda define yeri göremedim. Rabbim isteyen herkese nasip etsin diyorum.

Son düzenleme: