Şahin mi kartal mı malı fazla diyorlar

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
Yandan da ki doğal peki her iki taraftan hem de. Peki ya kafasının üzerinden bariz olan işaret bunların hepsinin doğal olması anlamsız olmaz mı o zaman
Son karar size aittir.Ben bilgim dahilinde bilgi veririm.Bana lazım olan bu işaretin suratıdır.Bütün iş orada bitiyor çünkü.

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bu kartılım önünde dere yatağı varmı ? Varsa kartala bakacak şekilde hem dere tarafını hemde kartalı güzel resim çeken bir cihazla tekrar resimle. Buradaki işaretler eksik tamamlayıcı işaretler yoktur. Onları görmemiz gerekir.

defineci369

Yeni Üye
Yani benim anladığım şunu ki: Doğru pek çok usta farklı görüşlerde bulundular. Doğrusu kafam karışmadi değil .Ama büyük bir kısmı kartalın baktığı karşı kayadaki alana yoğunlaş diyor. Ama siz de özellikle kartalın olduğu kısımda mı bir şeylerin olabileceğini düşünüyor sunuz? Yani ben bunu anladım. Ayrıca dediniz ya kartal tüyünü nereye döker, gagası kırık falan bunu detaylandirir mısınız?
Kartallar belli bir zamanda tüylerini döker gagasınıda taşa vura vura kırar kopartır. Yeniden doguş yaşar bir anlamda , yepyeni tüylerle yeni çıkmış gagasıyla bir başkadır artık. Sen bunu bi araştır kaç yılda yaparmış bunu, sana metraj hatta yön verecek budur. Ucan saldıran kartalın avı baktıgı yöndedir. Senin kartal yuvada yada düşmüş yani kendini yeniliyor. Yapılan yorumlarda genel çaplı ezberlenmiş şeyler. Birebir aynı iki işaretin çözümü bile aynı degildir, işaretin dilini bilmeyen aklına geleni yazar. Bizim gibilere ise deli derler, çok ekmek yemek lazım bu işleri cözmek için. İşimde olmaz kim ne yapıyorsa yapsın. Gözüme çarptı seni ölüme salacak insanlara baktım tuzaga gönderiyorlar. Dünde yazdım o işaretin oldugu yerde taşların dizilişi gel burdayım desede amaç tuzaga çekmek bu işaretin tuzagında ölüm nerden gelir bilmezsin senin mantıgın dışında kartalın baktıgı pencerededir.

Neyse bu kadar çok bile yazdım. Dedimya cebin beni ilgilendirmez. Allahın verdigi canı boşuna heba etme diye yazdım. Yoksa şurda tek kelime yazmam. Editor gördü dün kaydolurken Emailimi kim oldugumu ama yazmam denk geldi senin konu. Burda birini keser biçerler, bir digerine ne oldu demezler.

Son düzenleme:

vakko

Kartallar belli bir zamanda tüylerini döker gagasınıda taşa vura vura kırar kopartır. Yeniden doguş yaşar bir anlamda , yepyeni tüylerle yeni çıkmış gagasıyla bir başkadır artık. Sen bunu bi araştır kaç yılda yaparmış bunu, sana metraj hatta yön verecek budur. Ucan saldıran kartalın avı baktıgı yöndedir. Senin kartal yuvada yada düşmüş yani kendini yeniliyor. Yapılan yorumlarda genel çaplı bilindik şeyler. Birebir aynı iki işaretin çözümü bile aynı degildir, işaretin dilini bilmeyen aklına geleni yazar. Bizim gibilere ise deli derler, çok ekmek yemek lazım bu işleri cözmek için. İşimde olmaz kim ne yapıyorsa yapsın. Gözüme çarptı seni ölüme salacak insanlara baktım tuzaga gönderiyorlar. Dünde yazdım o işaretin oldugu yerde taşların dizilişi gel burdayım desede amaç tuzaga çekmek bu işaretin tuzagında ölüm nerden gelir bilmezsin senin mantıgın dışında kartalın baktıgı pencerendir.

Neyse bu kadar çok bile yazdım. Dedimya cebin beni ilgilendirmez. Allahın verdigi canı boşuna heba etme diye yazdım. Yoksa şurda tek kelime yazmam.
Kartalların anatomisini de sayenizde öğrenmiş bulunuyoruz teşekkürler.Yorum yapan diğer arkadaşlarımızın yorumları için genel bilindik yorumlar olarak yorumlamışsınız.Artı burda hiç kimse kimseye talimat verip ölüme göndermiyor..Herkez yorum yapar..Konu sahibi ne isterse onu yapar.Bende size kişisel bir yorum yapmak istiyorum.

Kartal işareti net bir şekilde Medeniyet,Liderlik ve Sonsuz Güç anlamına gelir.Greek Roma Bizans Hitit vs gibi milletler tarafından da dönemlerinde kullanılan kartal veya çiftbaşlı kartal figürü gücü,liderliği,sonsuz gücü yansıtan yaygın bir semboldür.Kartal figürlerini mühürlerin üzerlerinde ve heykel olarak da görebilirsiniz.

Burada paylaşılan görsel bu haliyle %100 doğaldır benzetmedir..Görselde kesinlikle tuzakla veya kartal ile alakalı birşey yoktur.Konuya adrenalin katsın diye bu yorumları yaptığınızı düşünüyorum.

Define işinde benzetmeye yer yoktur. Net bilgi ve Net görsel ile sonuç alınır.Deve deve gibi,Kuş kuş gibi,Balık balık gibi ve Kartalda Kartal gibi olmak zorundadır.Sadece bu konuya yorum yapmayın forumdaki diğer konularada yorum yapabilirsiniz.Genelin bilmediği kıymetli yorumlarınızı şahsen okumak isterim.​

Son düzenleme:

pro

Member
arkadaş kartal dediğin ve karşıda hiç bir şey yok yorulma boşuna

Anadolu16

Yeni Üye
Yorumları süzgeçten geçir bakalım. Her işaret kasa her işaret define değildir! Bu kadar uğraşmışsa yapan neyle karşılaşacağını bilemezsin çok dikkatli ol. Sana oksijen tüpü lazım bak!

Sırrı kadem

Aktif Üye
Kartallar belli bir zamanda tüylerini döker gagasınıda taşa vura vura kırar kopartır. Yeniden doguş yaşar bir anlamda , yepyeni tüylerle yeni çıkmış gagasıyla bir başkadır artık. Sen bunu bi araştır kaç yılda yaparmış bunu, sana metraj hatta yön verecek budur. Ucan saldıran kartalın avı baktıgı yöndedir. Senin kartal yuvada yada düşmüş yani kendini yeniliyor. Yapılan yorumlarda genel çaplı ezberlenmiş şeyler. Birebir aynı iki işaretin çözümü bile aynı degildir, işaretin dilini bilmeyen aklına geleni yazar. Bizim gibilere ise deli derler, çok ekmek yemek lazım bu işleri cözmek için. İşimde olmaz kim ne yapıyorsa yapsın. Gözüme çarptı seni ölüme salacak insanlara baktım tuzaga gönderiyorlar. Dünde yazdım o işaretin oldugu yerde taşların dizilişi gel burdayım desede amaç tuzaga çekmek bu işaretin tuzagında ölüm nerden gelir bilmezsin senin mantıgın dışında kartalın baktıgı pencerededir.

Neyse bu kadar çok bile yazdım. Dedimya cebin beni ilgilendirmez. Allahın verdigi canı boşuna heba etme diye yazdım. Yoksa şurda tek kelime yazmam. Editor gördü dün kaydolurken Emailimi kim oldugumu ama yazmam denk geldi senin konu. Burda birini keser biçerler, bir digerine ne oldu demezler.
Valla ustam Allah razı olsun. Çok farklı bir şekilde yaklastiniz. İnşaallah bunu ilk önceliğim yapacağım. Peki bir şey daha sormak istiyorum madem kartalın olduğu yerde araştırma yapmak gerekir tam olarak nerden başlamak lazım. Doğru verdiğiniz bilgiler den mesela elimize (tüy dökme zamanı, gaga degistirme diyelim ki elimise sayı ve tarih anlamında bir emare geçti. Sonraki adım ne olmalı? Ayrıca ustam diğer ustalara da dedim kartalın kafasında sanki kırık gibi bir oyuk var fotoğraflarda var bu bir de tepesine, boyun taraflarına vurduğumuzda boşluk sesi veriyor. Bunu manasını da bilginiz dahilinde söylerseniz çok makbule geçer.

Sırrı kadem

Aktif Üye
Kardeşim bu kartılım önünde dere yatağı varmı ? Varsa kartala bakacak şekilde hem dere tarafını hemde kartalı güzel resim çeken bir cihazla tekrar resimle. Buradaki işaretler eksik tamamlayıcı işaretler yoktur. Onları görmemiz gerekir.
Tm İnşaAllah ustam yakında atarım

defineci369

Yeni Üye

Kartalların anatomisini de sayenizde öğrenmiş bulunuyoruz teşekkürler.Yorum yapan diğer arkadaşlarımızın yorumları için genel bilindik yorumlar olarak yorumlamışsınız.Artı burda hiç kimse kimseye talimat verip ölüme göndermiyor..Herkez yorum yapar..Konu sahibi ne isterse onu yapar.Bende size kişisel bir yorum yapmak istiyorum.

Kartal işareti net bir şekilde Medeniyet,Liderlik ve Sonsuz Güç anlamına gelir.Greek Roma Bizans Hitit vs gibi milletler tarafından da dönemlerinde kullanılan kartal veya çiftbaşlı kartal figürü gücü,liderliği,sonsuz gücü yansıtan yaygın bir semboldür.Kartal figürlerini mühürlerin üzerlerinde ve heykel olarak da görebilirsiniz.

Burada paylaşılan görsel bu haliyle %100 doğaldır benzetmedir..Görselde kesinlikle tuzakla veya kartal ile alakalı birşey yoktur.Konuya adrenalin katsın diye bu yorumları yaptığınızı düşünüyorum.

Define işinde benzetmeye yer yoktur. Net bilgi ve Net görsel ile sonuç alınır.Deve deve gibi,Kuş kuş gibi,Balık balık gibi ve Kartalda Kartal gibi olmak zorundadır.Sadece bu konuya yorum yapmayın forumdaki diğer konularada yorum yapabilirsiniz.Genelin bilmediği kıymetli yorumlarınızı şahsen okumak isterim.​
Sen kenarda dur ))) bu konuda olmasada tek dengimsin ))) iyi geceler bu sondu. Daha yazmam, kendine iyi bak.

vakko

Sen kenarda dur ))) bu konuda olmasada tek dengimsin ))) iyi geceler bu sondu. Daha yazmam, kendine iyi bak.
Nasıl Athena nın pis pis sikke üzerinde gülüşünü hatırlıyorsam bu gülücüklerde )))) sedegora aittir.Cümle içerisinde senden başka bu şekilde )))))) hiç kimse )))) gülücük bırakmaz.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Alan anıtsaldır.Çalışma Urartu kaya kesimi ve fügür çalışmasıdır.
Urartuyu bilen ancak iş çıkarır burdan ki unutmayalım Urartuda para yok takas var.
Urartuda asit indirme ile kaya traşlama ve forma hacme kavuşturma bir alanı kutsal sayıp oraya yoğunlaşma .zor iş.Sonrasında gelen bizans işaretlerini alanda teşhis etmek daha iyi olacaktır.