• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Sahte Tevratlar Hakkında Bilgilendirme

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
gerçek kıtaba ödenecek milyon dolarları verecek olan bu işin zaten erbabıdır öyle gazetelerde uçuşan paraları bi kalemde verecek kişi gerçek kitaba para basacak sayılıdır. biz sadece cenemizi yoruyoruz .kişinin hiç mi ekspertizi yok.hiçmi bilgisi yok.bunu alacak kişi bu kadar safmı.ama işin içinde iş var .işlem satın almak değil maksat satma olayı.alacak olanda enayi değil büyük oyunlar dönüyor.kolaymı öyle mılyon dolarları basmak.devlet uygulama getirmeli basın yakalananın gerçek anlamda analizi ekspertizi yapılmadan fiat vermesin.sonra fiat biçilsin veya devlet baba el koysun.gerçekse o zaman milyon dolarlar yazılsın.boş işler boş.

Beneditte

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Maden-Mineral şuna bi el ativer 4 senedir cozulemedi
Bu gerçek mi ki cinayet vs baya dallı budaklı bi mevzu

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Bu gerçek mi ki cinayet vs baya dallı budaklı bi mevzu
malesef gercek...ornekleride coktur.hatta ortakli defineciler soylu bayan mezari aciyo kalite mallar cikiyo ortagin birisi altin taç i sevgilisine veriyo diger defineci geri istiyi kız vermiyi taci kızı öldurduler .bu mevzuda fantastikti @vakko ustam

Beneditte

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
malesef gercek...ornekleride coktur.hatta ortakli defineciler soylu bayan mezari aciyo kalite mallar cikiyo ortagin birisi altin taç i sevgilisine veriyo diger defineci geri istiyi kız vermiyi taci kızı öldurduler .bu mevzuda fantastikti @vakko ustam
Ayrintisi bol link var ise ibret alalim

vakko

Filolog
Moderatör
Öldürürler takım tam olmassa almaz kimse.Alsada kelepir olur.Gerçek değerini istiyorsan tam takım olucak.

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
@Beneditte burdan okursun daa sen nasil merak sardin bu islere varmi bi aktivasyon arge vs yoksa sadece sektorun heyecaninimi seviyon

Beneditte

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Beneditte burdan okursun daa sen nasil merak sardin bu islere varmi bi aktivasyon arge vs yoksa sadece sektorun heyecaninimi seviyon
Abi ben tüfeği dalima asar tek başıma şüphelendiğim yeri gezerim bu zamana kadar hep aynı yere gittim ,(bir yeri çözümlemeden başka alan gezmek istemedim)tek kazma vurmadım ama bölgem fakir ve ben tek olduğum için.Abi benim sohbet edecek grubum çok yok, burasi da tam erkek muhabbeti , kasiflik definecilik heyecan biraz muge anli cin papaz gizemleri ,sikke yazı çözümlemeleri hapsinden karişik 😄😄😄

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Abi ben tüfeği dalima asar tek başıma şüphelendiğim yeri gezerim bu zamana kadar hep aynı yere gittim ,(bir yeri çözümlemeden başka alan gezmek istemedim)tek kazma vurmadım ama bölgem fakir ve ben tek olduğum için.Abi benim sohbet edecek grubum çok yok, burasi da tam erkek muhabbeti , kasiflik definecilik heyecan biraz muge anli cin papaz gizemleri ,sikke yazı çözümlemeleri hapsinden karişik 😄😄😄
Kral adamsin kraal.mevkini soyle arge icin falina bakalim tufegide evde birak

Beneditte

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Abi estafurullah siz kirsehir kamana yolunuz düşerse tarlamda kara güğümde çay ,kese yoğurdu yufka ,sogan ikram ederim . Tanismak yeterli abi gösterecek yerler varda fakir abi senin dediğin gibi bakmasi keyif veriyor .Bazi grup üyeleri birbirlerini biliyor .Sen konyalisin herhalde.

Mal bulanındır

Moderatör
Moderatör
Abi estafurullah siz kirsehir kamana yolunuz düşerse tarlamda kara güğümde çay ,kese yoğurdu yufka ,sogan ikram ederim . Tanismak yeterli abi gösterecek yerler varda fakir abi senin dediğin gibi bakmasi keyif veriyor .Bazi grup üyeleri birbirlerini biliyor .Sen konyalisin herhalde.
Ceviziniz guzeldir birde caponlarin 30 senedir emdigi hoyukleriniz.kendi adina bir konu acda ordan yuruyelim resimli olsun zeki murende bizi gorsun

Beneditte

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ceviziniz guzeldir birde caponlarin 30 senedir emdigi hoyukleriniz.kendi adina bir konu acda ordan yuruyelim resimli olsun zeki murende bizi gorsun
Yarın gezicem abi kayda değer birşeyler şüphelerim olursa paylaşayım.

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Beneditte ustam Kırıkkale Kırşehir aarası ve Kırşehir Kayseri arasında olan tümülüs höyük hiç bir yerde yok, ufak bir tane bulsan sana yeter, fazla büyük olmayacak, bir dere boyuna git manzara resimleri olsun at bakalım ne var ne yok emekli olursun yaaa:D:ROFLMAO::LOL:

Beneditte

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Beneditte ustam Kırıkkale Kırşehir aarası ve Kırşehir Kayseri arasında olan tümülüs höyük hiç bir yerde yok, ufak bir tane bulsan sana yeter, fazla büyük olmayacak, bir dere boyuna git manzara resimleri olsun at bakalım ne var ne yok emekli olursun yaaa:D:ROFLMAO::LOL:
Estafurullah ben usta değilim hocam. Acikcasi hiç oyle emekli olurum diye düşünmedim. Bizim kamanın mucur a doğru biseyler varda ben kendi koyumden dışarı hiç çıkmadım merak da etmedim.bizim köyde varsa olsun yoksa ellerin tarlasında gezemem.😄

Üst Alt