Şehir efsanesimii yoksa mümkünmüüü

deli firat

DOĞACI
Yeni değil tam emin degilim 94 lerde böyle bir söylenti vardı hata haca giden bir akrabamdan şipşak istemiştim o aralar

legal35

Member
90 lı yıllarda çok meşhurdu bu üçkağıt olayı sonra sonra herkez anlayınca piyasadan silinmişti . birileri hortlatmaya çalışıyor sanırım !
foto çekip anında makinadan çıkaran fotoğraf makinası ile yapıyorlardı bu sporu
şahıs geliyordu önce soruyordu metalmi ? boşlukmu ? ne bakıcaz ona göre ayar yapıcam diyor :) sonrası malum fotoğraf çekiliyor makinadan hemen fotoğraf çıkıyor biraz sallanıp görüntü netleşmesi için makinacının çantasına koyuluyor bir süre sonra bakalım görüntü çıkmışmı deyip elini çantaya atıyor ve sen metal arıyorum dediysen küp resmi olan mezar arıyorum dediysen mezar hatta çoğu zaman iskeleti ve etrafında eşyaları bile olan , önceden hazırlanmış sahte görüntü içeren fotoğraf çıkarılıp gösteriliyordu

derinlikte genelde anında çalışılamayacak bir derinlik söyleniyordu :) şahsen tanıdığım en az 5 kişi bu olaya kurban gitti 90 lı yıllarda
şuan gene horlatılmaya çalışılıyor belli amannn ! dikkat yok öyle birşey

mayhem

Co Admin
Co Admin
Tamda bu durumu düşünüyordum fırat usta hep derim hersey her yerde yazılıp çizilmez . E tabi haliyle elde birsey olmayınca konu böyle kitleniyor :D açarız birgün devamı gelir .

sinanturk

Aktif Üye
özel takibimde bu tür konular cep telefonu ilede bu görüntüyü alıyorlar sanırım :D
Nokia 6210 cihazlar vardı dinleme yapilamayan 1 ay a kadar kameralı ve yer altı görüntüleme özellikli olanı çıkacakmış.siparişleri alabiliriz mayhem abi :) :)

deli firat

DOĞACI
Tamda bu durumu düşünüyordum fırat usta hep derim hersey her yerde yazılıp çizilmez . E tabi haliyle elde birsey olmayınca konu böyle kitleniyor :D açarız birgün devamı gelir .
Aynen ustam benim daha 8 yılım var ondan sonra görsel yaparız ölmez kalırsak inşallah