Serinin devamı...

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Burada karşıda gözüne ilişen birşey varmı kardeşim, yoksa benmi odaklanıp duruyorum oraya diye merak ettim :)
Ekli dosyayı görüntüle 283025
Araziyi gözle okuma konusunda hiç iddialı değilim.
Böyle yerlerde zirvelerde soluklanıp sinyal aramak isterdim.
Ama en yakın görüntü de oradaki dairemsi dizilim yapay mı gidip bi bakardım.

dogoz3

Member

Revenge666

Member
Anında görüntü sorunca şak diye foto bravo tebrik ederim. Daha önce çalışma yapılmış üstelik barbarca. Çanağı kırmaya çalışmışlar. Kayalığı karşına alınca sol uç kısmı kırmışlar. Eger kayanın etrafında açılmış mezar yoksa muvaffak olamamışlardır. Tam olarak yoğunlaşman gereken yer burası. Devamında ne yapacaksın? Nasıl ilerleyeceksin?

dogoz3

Member
Anında görüntü sorunca şak diye foto bravo tebrik ederim. Daha önce çalışma yapılmış üstelik barbarca. Çanağı kırmaya çalışmışlar. Kayalığı karşına alınca sol uç kısmı kırmışlar. Eger kayanın etrafında açılmış mezar yoksa muvaffak olamamışlardır. Tam olarak yoğunlaşman gereken yer burası. Devamında ne yapacaksın? Nasıl ilerleyeceksin?
@Revenge666 ustam sağolasın,

Konu derin aslında, vakit ayırıp göz atabilirsen işler kolaylaşabilir daha net fikir sahibi olunabilir diye umut ediyorum.
Aşağıya link verdiğim 2 konu ve şu an ki konu birbiri ile bağıntılı ve aynı yerdeler. konularda detaylı fotolama ve ek bilgiler mevcut ustam.

1-) Eksik Parca Nerede
2-) Eksik Parca 2
( Cevre fotoları ve detayların oldugu sayfa )

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Azı gitmiş çoğu kalmış bir yer , çok ekmek çıkar buradan, iyi bir usta ile.