Siz siz olun sakın böyle tokatlanmayın :D

The Thing

C*
Süper Moderatör
[video=facebook_share;305251446771001]https://www.facebook.com/dunyavegerceklercom1/videos/305251446771001/[/video]

densi

Bilgili Üye
ne yani tokatlayanda Ertuğrul gazi mi oldu. bırakın bu diziişlerini dizide anlatılan hikayenin gerçek tarihimizle alakası yok daha doğrusuböyle bir tarih yok. bu hikayede anlatılan Ertuğrul tarihimizdeki Ertuğrul gazideğil bu başka biri; senaristin yazdığı bir masal kahramanı

ZİKRULLAH

Engellendi
ne yani tokatlayanda Ertuğrul gazi mi oldu. bırakın bu diziişlerini dizide anlatılan hikayenin gerçek tarihimizle alakası yok daha doğrusuböyle bir tarih yok. bu hikayede anlatılan Ertuğrul tarihimizdeki Ertuğrul gazideğil bu başka biri; senaristin yazdığı bir masal kahramanı
Şanlı ve asil kişilerin gerçek hikayeleri ABARTILMAYI HAKKEDER !!!

The Thing

C*
Süper Moderatör
Ben filmin tarihini yorumlayın demedim densi kardeş.
Konumuz mizah anlayan anladı hikayeyi, diğer türlü konuşmak gerekirse de çok uzak yerlere gider o dediğin mevzu.İlla Holywood yapımımı olsaydı yani, nasıl yazılıyorsa artık holivud.

densi

Bilgili Üye
@ ZİKRULLAH kardeşim tarihi ve tarihi şahsiyetleri abartmayagerek yok hele bizim tarihimizi ve kahramanlarımızı...çünkü Türk tarihi baştansona kahramanlıklarla dolu; birde yanına yaşanmamış tamamen hayal mahsulühikaye yazmaya ne gerek var... yeni yetişen çocuklara ve gençlere tamamen yalanbir tarih öğretiliyor bunun sebebini hiç düşündün mü acaba neden

ZİKRULLAH

Engellendi
@ ZİKRULLAH kardeşim tarihi ve tarihi şahsiyetleri abartmayagerek yok hele bizim tarihimizi ve kahramanlarımızı...çünkü Türk tarihi baştansona kahramanlıklarla dolu; birde yanına yaşanmamış tamamen hayal mahsulühikaye yazmaya ne gerek var... yeni yetişen çocuklara ve gençlere tamamen yalanbir tarih öğretiliyor bunun sebebini hiç düşündün mü acaba neden
Abartılmaya gerek var yıllardır soysuz zihniyet Abdulhamit hz. lerini kızıl sultan olarak tanıttı.Osmanlıyı hiç etti.Ders kitaplarında hiç saydı.Bu nesil kurtulmak istiyorsa atasını şah damarı kadar yakın şekilde öğrenmeli hakikata meyil etmelidir.

Bu diziler çok gerekli ne kadar abartılsada içinde tarih konusunda gerçek mesajlar veriliyor.Türk milleti olarak daima yanındayız bu dizilerin..

İsteyen 300 spartalıyı izlesin asıl abartı orada.Onlar 300 spartalıyı yerden yere vurmaz iken benim soylu asil ecdadımın anlatıldığı Payitaht ve Dirilişi yerden yere vuruyorlar bumu Türklük bu mu Milliyetçilik.Etrafımız şer yuvaları ve köpekleri ile dolu iken onlara kafa yoracağımıza diziler mi kaldı tek derdimiz.

LA İLAHE İLLALLAH

Son düzenleme:

densi

Bilgili Üye
@The Thing hocam ilk yazdığın doğru Holywood; tamamhocam konu başka yerlere gitmesin susuyorum.

densi

Bilgili Üye
@ZİKRULLAH kardeşim sus dediler susuyorum konuyu konuşmayabaşka bir ortamda devam edelim.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Tamam değerli densi ve ZİKRULLAH kardeşlerim,
konuyu mizah bölümünde açtım aynı şeklinde sürdürelim lütfen ,morallerimizi her daim üstün tutmaya çalışalım diye böyle bir konu açma gereği duydum, bu şekilde birbirimizi kırmayalım ,sonuçta aynı vatanın evlatlarıyız, birlik olunca üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir şey yoktur evelALLAH!

ZİKRULLAH

Engellendi
Tamam değerli @densi ve @ZİKRULLAH kardeşlerim,
konuyu mizah bölümünde açtım aynı şeklinde sürdürelim lütfen ,morallerimizi her daim üstün tutmaya çalışalım diye böyle bir konu açma gereği duydum, bu şekilde birbirimizi kırmayalım ,sonuçta aynı vatanın evlatlarıyız, birlik olunca üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir şey yoktur evelALLAH!
Ben konunuzun farkındayım abi mizah olduğu bilincindeyim.Kimseyi kırmadım lakin yeri gelmiş iken hakkı savunalım bir kaç kelam edelim istedim.

Saygılarımı sunarım..

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH ve degerli ustalar bazende ecdadla birlikte savasmak lazım:3: PlayStation batifield 1 oynayarak, ecdadin yanında gavurlara karsi kahramanca savaşıyoruz benim oğlanla birliktekahkaha