Surfer Hakkında Gerçek Bilgiler (önemlidir)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH selamunaleykum ustam, ustam bende 1 aya yakındır bunu istiyorum ustalarımdan, çubukla şakülle arama tarama metal bulunabilir, bulunmaz demiyorum, çubuğun dilinden anlamak emek ister uzun zaman ister, cihaz veya sensör sistemi çubuğu tamamlayinca tadına doyulmaz, diğer konularda da yazdım 20 yıl önce 3 yıl kadar uğraştım koşturdum hep boşa kürek çektik, sonra bıraktım, bulunduğum yerde çok güzel yer altı bolluk içinde, uğraşanlar ufak tefek cihazlarla kulaktan dolma kosturuyor, birine sordum kaç yıldır uğraşıyorsun, 7 yıldır dedi, doğru söyle bir şey buldunmu, abi inan birkaç nal çivi sinden başka bir şey bulmadim, ustalarım benimde eski heyecan kıpır kıpır oldu, düdüktöre güç yok, dedim nette ne bulabilirim, baktım @BulursamKader25 @Aliömer @HİTİTLİ @kabakburgiba @Mhmt82 @bozoklu @Mal bulanındır ve diger kıymetli değerli ustalarım maşallah dert babası plan proje ustası, sağolsun ustalarım bakır sulfatli mineral eleme sistemi, şakül çubukla ilgili yardımcı oldular, çubukla 25 yer tesbit ettim küçük bir alanda, boşluk buluyorum yanyana oda buluyorum derinlik olcuyorum fakat sarıkız a ulaşacakdalga sistemi ssensörü cihazı olmazsa olmuyor, 3 yeri kepceile işleme aldım, maalesef mineral, ustalarım güzel kardeşlerim çubuk tamamda cihaz alette lazım çünkü çok güzel bir alan var, lidyami bizansmi romami ermeni yerleşim yerimi dersin, 3 veya 4 mt de bana alttakini teyit edecek bir sensörle neler olur neler, inşallah yağışlar başlamadan bir ustamın vicdanı sırlarda bu gazi ye bu seyyide biri yardımcı olur, sensormu cihazmi yontemmi yeterki işe yarasin, olsada olmasada RABBELALEMİN yolunuzu bahtinizi açık eylesin, işiniz gücünüz rast gele inşallah.
Sayın ustam Aleykümselam samimi ve içten yazınız için çok teşekkür ederim.İyi dilekleriniz yolunuzda mevlanın izni ile ışık gibi parıldasın.İnşallah herşey çok daha güzel olacak.

Allaha emanet olunuz esen kalın..

ZİKRULLAH

Engellendi
Kıymetli Kardaşım,
Siz geçmişte bu konuda yaşananları bilmediğiniz için, benim açık yüreklilikle yazdıklarımdan alınman normal.
Zaten siz bu sözlerimden alınıp alınmayacakmısınız diye de yazdım. Yazış gayelerimden birisi de buydu.
Samimiyetine teşekkür ederim.
Bizim burada asıl gayemiz "üye mağduriyetleri yaşanmasın ".
Siz bu pazarı bilmeyebilirsiniz, bizler 20-30 senedir bu pazardayız.
Çok şeyler gördük, yaşadık.

Bu sitenin üyeleri kadirşinastır.
Kendilerine emek harcayanlara saygıda-hürmette-duada asla cimri değildirler.
Sizin emeklerinize de kesinlikle duaları ve teşekkürleriyle karşılığını vereceklerdir.
Siz samimi olduktan sonra gerisinin bir kıymeti yok.

Bu konudaki ilminizin zekatını inşallah bu sitede veriniz.
Edebli ve mütavazi ifadelerinizin, bunu başarma yolunda umut verdiğini de bilmenizi isterim.

Allah a cc. emanet olunuz.

Hayırlı Formlar.
Teşekkür ederim Ustam saygıyla hürmet ederim.

ZİKRULLAH

Engellendi
Sorularınız var ise lütfen sorabilirsiniz her sorunuza şeffaflık ile cevap verilecektir.

Bilal Bey

Member
Selamlar kardeşim foruma hoşgeldin.
Konuyu açtığın iyi olmuş derim. Yeter ki anlattığın amaç doğrultusunda devam edelim.

Telefon sensörleri ile veri almaktan bahsetmişsin, hemen aklıma eski bir konu geldi.

Linki; GARMİN el tipi GPS ile define arama. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Bu arkadaşımızın anlattıkları kafanıza yatıyor mu? Konuda mümkün olmadığına dair yazanlar da olmuş ama bir de sizin pencerenizden bakalım ne dersiniz? El tipi GPS ile veri almak?

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
Selamlar kardeşim foruma hoşgeldin.
Konuyu açtığın iyi olmuş derim. Yeter ki anlattığın amaç doğrultusunda devam edelim.

Telefon sensörleri ile veri almaktan bahsetmişsin, hemen aklıma eski bir konu geldi.

Linki; GARMİN el tipi GPS ile define arama. | Define Sohbeti - Define İşaretleri Çözümü

Bu arkadaşımızın anlattıkları kafanıza yatıyor mu? Konuda mümkün olmadığına dair yazanlar da olmuş ama bir de sizin pencerenizden bakalım ne dersiniz? El tipi GPS ile veri almak?
Güzel sorunuz için teşekkür ederim ,

Elinizdeki tanınmış markaların android bir cep telefonu gps cihazın sensörlerinden daha gelişmiştir.Yeterince açıklayıcı olmuştur sanırım.Gps kullanım amacı yol göstermek alan hesabı yaparak kullanıcıyı yolunu kaybetmeden hedefe ulaştırmaktır.Bu amaç için kullanılması en iyisi.Gps cihazların uydu bağlantısınıda hiçbir telefon ile yakalayamayız.Üretim amaçları dediğim gibi lokayon bazında yol göstermek.Yer altı değil.

Teşekkür ederim esen kalın..

Bilal Bey

Member
Teşekkürler kardeşim. Sade ve net bir cevap.

O zaman telefonla veri nasıl alınır? Doğruluğu nedir? Alınan veri nasıl işlenir? İşlenen verinin doğruluk oranı nedir? Buna güvenerek iş yapılır mı yoksa yardımcı unsur olarak mı kullanılır sorularına geçelim mi? İncelikleriyle anlatabilir misin rica etsem?

GERMO

Engellendi
Sorularınız var ise lütfen sorabilirsiniz her sorunuza şeffaflık ile cevap verilecektir.
@ZİKRULLAH güzel ustam güzel kardeşim, Birde senden rica etsem, kardeşim benim, insanların durumu ortada bakma öyle birçok insan varını yokunu bu işe harcayıp, nal çivi si toplamaktan yorulmuş, ustam spor zevk diyenler birseyler bulunca daha fazla kosarak giderler, yoksa yaz kış çivi toplamanın keyfimi olur, insanlar ekmek pesinde, belki birine birilerine yardimci olmak icin keske sihirli bir degnek olsa elimde, yine bu ümmet zorluklar yokluklar içinde hamd ve şükür etmesini bilir, bu güzel değerli kıymetli bu ümmete bu sarı metale ulaşacak sistem yöntem cihaz alet edevat hakkında yararlı olacağın bir bilgi varsa paylaşırsanız işte o zaman bak bakalım dualara, RABBİM HAKKIMIZDA VERDİKLERİNİ HAYRLI OLANDAN IHSAN EYLESİN, HAYRLI IHSAN EYLEDİKLERİNİDE GÖNLÜMÜZE RAZI EYLESİN INŞALLAH, AMIN, ustalarım! Bizler siz kardeşlerden ustalardan bildiğini paylaşanlardan razıyız, AZİZU RAHMAN'da sizden razı olsun inşallah.

Son düzenleme:

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH güzel ustam güzel kardeşim, Birde senden rica etsem, kardeşim benim, insanların durumu ortada bakma öyle birçok insan varını yokunu bu işe harcayıp, nal çivi si toplamaktan yorulmuş, ustam sor zevk diyenler birseyler bulunca daha fazla kosarak giderler, yoksa yaz kış çivi toplamanın keyfimi olur, insanlar ekmek pesinde, belki birine birilerine yardimci olmak icin keske sihirli bir degnek olsa elimde, yine bu ümmet zorluklar yokluklar içinde hamd ve şükür etmesini bilir, bu güzel değerli kıymetli bu ümmete bu sarı metale ulaşacak sistem yöntem cihaz alet edevat hakkında yararlı olacağın bir bilgi varsa paylaşırsanız işte o zaman bak bakalım dualara, RABBİM HAKKIMIZDA VERDİKLERİNİ HAYRLI OLANDAN IHSAN EYLESİN, HAYRLI IHSAN EYLEDİKLERİNİDE GÖNLÜMÜZE RAZI EYLESİN INŞALLAH, AMIN, ustalarım! Bizler siz kardeşlerden ustalardan bildiğini paylaşanlardan razıyız, AZİZU RAHMAN'da sizden razı olsun inşallah.
Saygı ile hürmet ederim ,

Cihaz vs değilde yöntemlerim var hepsini paylaşacağım ustam kendi işinizi kendi başınıza göreceksiniz inşallah

Allaha emanet olunuz saygılar..

ZİKRULLAH

Engellendi
Teşekkürler kardeşim. Sade ve net bir cevap.

O zaman telefonla veri nasıl alınır? Doğruluğu nedir? Alınan veri nasıl işlenir? İşlenen verinin doğruluk oranı nedir? Buna güvenerek iş yapılır mı yoksa yardımcı unsur olarak mı kullanılır sorularına geçelim mi? İncelikleriyle anlatabilir misin rica etsem?
Bilal bey ,
mesela bir yerden şüphelendiniz veya söylentiler var işlem yapmayada uygun bu durumda ortaya ön çalışma gerekliliği zuhur ediyor.Evet tanınmış markaların çoğu telefonu ile veri toplanabilir.Bir manyo veya gpr ile ölçülemez belki kalitesi fakat sizlere öğretmeye çalışacağım sistemi anlamanız somut veriler elde etmeniz açısından ustalık derecesine gelene kadar bize telefonlarımız yardım edecek yer tespiti yapılırmı ? Evet somut veriler alacağız bir nevi haddim değil belki ama bu konuda siz değerli forum üyelerine eğitim vermiş oluyorum desteğiniz duanız eksik olmasın.Şahsıma bu konuda cesaret veren güç veren aciz cesedim değil Hz Allahın rahmeti imanımızın himmeti iyi kalpli insanların duaları.

Teşekkür ediyorum ..

Bilal Bey

Member
Teşekkür ederim kıymetli kardeşim.

Anlatacaklarını merakla bekliyoruz.

Yârin Allah olsun...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...