Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Adam78

Aktif Üye
normal şartlarda sapma söz konusu değil aslında . çekim hatalarından ve alınan koordinattan kaynaklı birşey sapma
Çekim hatalarının ne olduğunu aciklarmisiniz çünkü bunun ne olduğunu bilmiyorum ve en doğru koordinati sizler hangi siteden veya nasıl alıyorsunuz, birde bu arada okuduğum yükseklik mevzusu var bu nedir? Surfer in içinde sekmelerden ayarlanan birsey mi...

Nil

Engellendi
konunun en başında dadas_25 usta gerekli bilgi ve video ları paylaştı ordan bakabilirsiniz Adam78

Adam78

Aktif Üye
O video ları izledim ve ordaki işlemlerin üzerine başka işlemler yaparak filitreleme yapıyorum, ayrıca görüntüyü tersten 3d olarak alıp boşluğun içini inceleyebiliyorum lakin o video larda yükseklik konusunu görmedim malesef.

Adam78

Aktif Üye
konunun en başında dadas_25 usta gerekli bilgi ve video ları paylaştı ordan bakabilirsiniz Adam78

O video ları izledim ve ordaki işlemlerin üzerine başka işlemler yaparak filitreleme yapıyorum, ayrıca görüntüyü tersten 3d olarak alıp boşluğun içini inceleyebiliyorum lakin o video larda yükseklik konusunu görmedim malesef.

Nil

Engellendi
siz kendiniz başka başka yöntemler geliştirmişsinz bişey diyemem , bu iş toplama yöntem ile olmuyor malesef bir yöntemin bir seçeneği diğer yönteme uymuyor ben o videolardaki yöntemleri kullanmıyorum

Adam78

Aktif Üye
siz kendiniz başka başka yöntemler geliştirmişsinz bişey diyemem , bu iş toplama yöntem ile olmuyor malesef bir yöntemin bir seçeneği diğer yönteme uymuyor ben o videolardaki yöntemleri kullanmıyorum
Peki siztespit i nasıl yapıyorsunuz.. yani farklı bir tekniginiz mi var yada başka bir program mi kullaniyorsunuz.

Adam78

Aktif Üye
başkası ile karıştırdınız
1. 5 sene önce internette tanıştığım bir bayan arkadas vardı böyle kazı define mezarcilik işleri ile uğraşan, türkiyede başka böyle mezarcilik işleri ile uğraşan bir bayan daha çıkmaz diyordum o sebepten o kişi olabileceginizi düşündüm fakat TR. de bu işlerle uğraşan 2. bayanida tanımış oldum

Nil

Engellendi
Adam78 doğrudur benim tanıdığım birçok bayan arkadaşım var bu işler ile ilgilenen bu arada ismim mihriban çanakkaleliyim , eşim manisalı