Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaşlar kusura bakmayın bu aralar şahsi işlerimle çok yoğun olduğum için siteyle neredeyse hiç ilgilenemiyorum. Sadece girip 5dk göz atıp çıkabiliyorum. O yüzden yazdıklarınıza pek cevap yazma fırsatım olmuyor. İşlerim bittiğinde inşallah her bir sorunuzu cevaplamaya çalışacağım. Şimdilik beni mazur görün. Sizlere kolay gelsin.

odin

Editör
yalniz ekran goruntulerinde koordinatlariniz belli oluyor. ya gizleyin yada ogrenmek amacli alakasiz yerlerin koordinatlarini kullanin. kolay gelsin. :)

arahnikaya

Bilgili Üye
@Nil @dadas_25 ilk görüntümü aldın allah razı olsun hepinizden teşekkür ederim nil abla dediğin yerde çıktı değerli bendede şu renk 4 clr dosyasınıda atarsanız videodaki çok güzel olur

Birde değerli ustalarım şimdi burdaki renk kodları neyi ifade ediyor burda bir odamı var gömümü var resim ne diyor acaba

Ekli dosyayı görüntüle 174845 Koordinat görünsede bu yere kimse dokunamaz sıkıntı yok :D

Son düzenleme:

Nil

Engellendi
arahnikaya ustam. Ren sikalasina takili kalmayiniz.soyleki; acik tumuluslerde ve gomulu oldugunu bildiginiz metallerde cekim yapiniz.degisik sikalalar deneyiniz metal ve bosluga verilen renkleri begeniniz . ben en hosuma giden ve ayirmasi en basitime gelen yari saydam 4 renk kodunu sectim.senin gorseli yormlamaya gelince. Benim teknik haricine bir yorum yapamam .anlamam yani.yanlis yaparim.teknigin sahibi dadas_25 usta en iyisini o bilir saygilar

Nil

Engellendi
arahnikaya .ozaman yanlis yapmissin gorsel de oda ve metal var ama karisik .biseyleri yanlis yapmissin

arahnikaya

Bilgili Üye
Nil şimdi senden öğrendik ya renk kodunuda atsan güzel olur aslında abla