Tabanca, Gama, Balta ve Diğerleri, Hepsi Aynı Kayada

baykan

Bilgili Üye
3 adet tabanca, 1 ekmek bıçağı, 1 hançer, 1 tane büyük boy balta benzeri figür, 1 tane küçük boy balta benzeri figür maşaallah yok yok yani. Bu kadar işaret nerde görülmüş bir arada. Her malzeme saklayan gelip bir figür mü koydu bu taşa. Bu civarda başka taş kaya yokmuydu.
Herşeyi geçtik işaretler çizimi çok nizami sanki lazerli cnc de yapılmış gibi. İnsan eliyle yapılsa, yapan usta olsa bile bu kadar güzel olmaz.
Ayrıca BİROL yazısıda aynı güzellikte.
Bunu yapan BİROL' UN ta kendisidir kendi ismini yazarak imzasını koymuştur buraya.
Ayrıca bu BİROL' un çoban falan olduğunu da zannetmiyorum. Çok uyanık dezgahçı biri olmalı.
Sahte işaret üzerinde uzman tabiri caizse kek arayan cinsten.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
3 adet tabanca, 1 ekmek bıçağı, 1 hançer, 1 tane büyük boy balta benzeri figür, 1 tane küçük boy balta benzeri figür maşaallah yok yok yani. Bu kadar işaret nerde görülmüş bir arada. Her malzeme saklayan gelip bir figür mü koydu bu taşa. Bu civarda başka taş kaya yokmuydu.
Herşeyi geçtik işaretler çizimi çok nizami sanki lazerli cnc de yapılmış gibi. İnsan eliyle yapılsa, yapan usta olsa bile bu kadar güzel olmaz.
Ayrıca BİROL yazısıda aynı güzellikte.
Bunu yapan BİROL' UN ta kendisidir kendi ismini yazarak imzasını koymuştur buraya.
Ayrıca bu BİROL' un çoban falan olduğunu da zannetmiyorum. Çok uyanık dezgahçı biri olmalı.
Sahte işaret üzerinde uzman tabiri caizse kek arayan cinsten.
yaniliyosun hepsi gercek orjinal volcan lefter manukyan isi yuklu mali var 40 katir yuku.tuzakli tilsimli konu sahibine hayirli olsun gulegule harcasin.baksana milleti iplemiyo bile konusuna sahip cikmiyo cani sagolsun boylesi yaraniyo.bolca guzelleme yap.

şahin88

Aktif Üye
Birol a kızmak yok.arkadaş Kırıkkale silah fabrikası tabanca ve kesici aletler bölümünde mühendis.İşten yorulunca attı kendini dağa taşa.Taşa dedik ya gördü güzelim taşı çiziktirdi Allah ne ustalık verdiyse.orada en az üç tabanca üç tane de kama var.bu kadar silahla savaşa gidilir.Bakalım Birol hangi cepheden ses verecek.

TALİSMAN

Member
Hayirli aksamlar araniza yeni katildim trakyadan bu isaretler ne anlama geliyor biraz dikey arazide alt tarafi ana dere

Ekli dosyayı görüntüle 269869Ekli dosyayı görüntüle 269869Ekli dosyayı görüntüle 269869
BİROL iyi çalışma yapmış.Bana göre şekillerin hepsi BIROL a yazana ait. Ama bu hali ile bile bir anlam ifade ediyorsa onu bilemem. Burası adeta işaret müzesi gibi. Bu işaretlerinn hepsi aynı anda olması inandırıcı değil (acemi yorumcu;))

baykan

Bilgili Üye
yaniliyosun hepsi gercek orjinal volcan lefter manukyan isi yuklu mali var 40 katir yuku.tuzakli tilsimli konu sahibine hayirli olsun gulegule harcasin.baksana milleti iplemiyo bile konusuna sahip cikmiyo cani sagolsun boylesi yaraniyo.bolca guzelleme yap.
"Sen daha iyi bilin emmi" ben ne diyim şimdi.
Son sözü söyledin senin sözün üstüne söz söylenir mi?