Tenkit de ki harita

vartolutektek

Member
Ben size sitenizde olan biseyi göstermek istedim gereğini artık siz bilirsiniz Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Aliveli ustamizda DEFINE MEKANINDA olan üyeyi engellemiştir bilginize sunarım

Son düzenleme:

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Allah razı olsun teşekkür ederim

vartolutektek

Member
Konu nedir? Kim nerenin pazarlığını yapıyor?!!
Dardanos usta konuya hakimdir @eser34 Usta burda başka yerde elinde harita olduğunu beyan eden Bi üye var özelden teklifler havada uçmuş Facebook eskiya belgelerinde sayfada paylaşılan görüntüyü bende buraya koydum hepsi bu milletin duygularıyla dalga geçen uyeniz her sitede bu tip davranış yüzünden engellenmiş

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
A

Amin cümlemizden @ÇALKAYA 28 ustamiz la görüştüm faceden kendisi çok geniş arşive sahip birisi sizlerin sohbetinide yaptık rahmetli Aliveli ustamizinda Allah razı olsun sizdende
Sevgili Çalkaya ustamızı Ben de çok severim kendisine hayran olanlardan biriyimdir Şimdi tam anlamıyla Face'de nerede sohbet yaptınız söyleyebilir misiniz Yani nasıl ulaştınız ona mahsuru yoksa söyleyebilir misiniz bu arada sevgili adminlerim konuyla ilgilenirler herhalde bu söylediğiniz şahsı banlayabilirler

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bu arada ben kimseyi banlamayı sevmem ama gördüğüm kadarıyla bu arkadaş konusunda siz haklısınız o yüzden ne yazık ki Bu arkadaşı banlamak zorunda kaldım