• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

TILSIMLI YERLER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Lacooos

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bir isaret attım resmi gordunuzmu
Hayır
Inan allaha su formu kurcala senin yıllarca okuyup araştırıp bulamicagin bilgilerle donatılmış bir sitedesin
Ve o bilgileri edindikten sonra ben keşke önce forma bir goz atsaydim sonra
Bu şekilde kibirlenseydim diyeceksin lakin bir önemi yok
Zaten hep bir şekilde bir yerden başlamak gerek ...
Seninkide böyle olsun no problem bura kimleri kaldirmadiki ?
kibir adavet kin öfke olmaz bizlerde rahat ol sen

Keskingöz

Moderatör
Moderatör
Fazla güvenme bence kendine
Üyeliğiniz hayırlı olsun.
Evet pazarlık yapan da var. Pazarlık sonrası bekçinin oyuna gelip aval aval bakan da var, bir kaç sure ezberleyip ben hocayım yaparım diyen de.
Agresif üsluptan bahsettiniz.
Buraya takılanların çoğu gariban vatandaşlarımızdır.
Bir umut diye yeri gelir, cebindeki çoçuğunun rızkını hemen döküverir.
Bu garibanın cebindeki rızkada salya akıtan namussuz, haysiyetsiz, dolandırıcılara karşı da hep tetikte oluruz.
Çok kişi geldi buraya, internette orda burda fenomen olup burda havasını alıp def olup giden ;)
Özelden yazsın diye eklemişsiniz bir yorumda;
Ola ki özelden para istersiniz, şu kadar ücretimi yatır, gelip çözeyim dersiniz ihtimalini yoklama çabalarıdır, kardeşlerimin soruları..
Gördünüz mü ne kadar açık sözlüyüm?
Devamını anlatmaya gerek görmüyor, hayırlı sohbetler diliyorum:))

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yalnız konuyu kitleyip syn. üyeyi tatile gönderdik ama mekan bizim diyorsunuz pekala ben her zaman varım biliyorsunuz.Bu tür vakalara karşı tüm site sakini arkadaşlarımız uyanık olsun , gerçekte bile kırk yıllık dostun senin en zayıf anını kollayıp sırtından vururken , sanal ortamda kim kime ne kadar güvenebilir ki .

deli firat

DOĞACI
Süper Moderatör
Yalnız konuyu kitleyip syn. üyeyi tatile gönderdik ama mekan bizim diyorsunuz pekala ben her zaman varım biliyorsunuz.Bu tür vakalara karşı tüm site sakini arkadaşlarımız uyanık olsun , gerçekte bile kırk yıllık dostun senin en zayıf anını kollayıp sırtından vururken , sanal ortamda kim kime ne kadar güvenebilir ki .
Allah iyiliğini versin emi yeni fark etim konu kilit tılsım ban keşke acele etmeyeydin ifade akaydık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...