Tiryakiler Günü

szihoprenic

Bilgili Üye
Ah saf ve temiz yürekli gardaşım arşivde bir şey olsa neden iki işte çalışırsın diye sormazmısın
Hani ustam allah var soracaktim kişisel birsey sormayayim dedim sanirim bi yakinin (esinin dostunun ) eczanesi var yardim ediyordur diye dusundum markette ustanindir dediydim kendimce.
Hem ayrica arsivide kastetmemistim :)

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Dur aklıma bir yaşanmışlık geldi onu anatayım bir kaç deli defineciden oluşan bir ekip bir çalışma sonrası zemin altı odaya bulmuşlar de ordan de burdan kapıyı açmışlar tamda çay saatinde dört beş kişi çayı bardağı atmış içeri girmişler hepsi kameraları açmış hayretler içinde içerdekileri tlf kamerasıyla kayd ederken ağızları açık birşekilde bizim tiryaki oturmuş bir yudum çay bir duman cıgarasını tütürüyor biri merak eder çıkar bakar abi oda oda derer gördüklerinden etkilenmiş heyecanla bizim tiryaki ne oda oda dersin oda orda kaçmazya çay saatim ya çayım sogursa der hayde sen düşün bakalık gayri çay tiryakiliğkahkahaini
Bu adamı bulun bana kahkaha

Mushap

Editör
Keyifle okuduğum bir konu oldu sizin çay sevginiz .pek çay içemem 40 gün içmesem 41.gun çay varmı diye sormam .ama fırat ustamin caydanligini ateşin üstünde görünce ben bile caymi icsem diye düşündüm. Bana ev yapimi ayran varsa kimiz olsa içerim .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Keyifle okuduğum bir konu oldu sizin çay sevginiz .pek çay içemem 40 gün içmesem 41.gun çay varmı diye sormam .ama fırat ustamin caydanligini ateşin üstünde görünce ben bile caymi icsem diye düşündüm. Bana ev yapimi ayran varsa kimiz olsa içerim .
Tam 1.5 saat oludu köy süzme yogurdundan el yapımı bol köpüklü ayran içli köfteyle beraber götürdük sizsiz gitti bağışlayın:)

timur964

konularim
BU TİRYAKİ TESÇİLLİDİR TELİF HAKKI OLUR DEMEDİ DEME

Sabit" title="Sabit" style="border: 0px;"> Sabit: Tiryaki

Konu Bilgileri: timur964 , 27.08.17 01:23