Toruk-103 geliyor (Küçük bir yazılım güncellemesi ile altın aratsak nasıl olur :D)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Akilli telefonlari dusunursek, isletim sistemi IOS olan ile Android olan diger isletim sistemlerini kullananlardan daha cok tercih sebebiyken, kimisi ios icin super diyorken kimisi android icin. Tabi secimlerini yaptiklarinin disinda kalanlari da kotuluyorlar. Iki sisteme ait cihazlarinda son versiyonlarini almak istiyoruz, bu sefer de cihazlarin performanslari icin benzer polemik yasaniyor. Her ozelligiyle 100 puan verilmis olan akilli telefonu birikimine kiyip satin aliyorsun sonra aradan gecen kisa zaman icinde belki de husran yasiyorsun. Sonrasi da malum ucuza elden cikarip tekrar ayni donguye giriyorsun ta ki dogru cihaza ulasana kadar.
Mal bulanındır ustamin da dedigi gibi tart ve kararini vermekte acele etme...
Abi zaten kovaliyom ben bu cihazları.ilk yaptıkları.sivil şirket destekli toruk serileri birliklere dağıttılar.hala sivile satışı yok ancak işletim sistemi ve mekanik yapısının şemaları incelenip.fikir edinilir.

jeolog

Co Admin
Co Admin
Bu Toruk projesi gercekten cok degerli bir proje, hem yazilim hem de teknolojik gelisim acisindan.

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Desene, Doğu ve Güneydoğudaki bütün büyük hazine noktaları devlet tarafından tespitli olarak kayıtlar arasında yer alacak. :))

legal35

Member
aldanma çocuksu masum yüzüne :) bir zamanlar conrad ları da böyle tanıtmışlardı :)

kabakburgiba

Operatör
arkadaşlar bu şirketle görüşenler yokmu hiç.yada sitedeki yetkili kişiler bi araştırma yapıp sağlıklı bilgileri neden sunmazlar anlamıyorum.herkez toplu olarak bilgilenir sitede.bence bu konu tavan yapar.bak bu işin bayiliği olur.ticaret ticarettir.

kabakburgiba

Operatör
Dadaş_ 25 ustam bir hayli zaman geçmiş.yeni gelişmeler yokmu.vardırrrrr vardırrrrr.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
böyle bir ürün varsa vatandaşa verirler mi? yere bir kazma vurmak yasak ama yer altını 30 metre gösteren cihaz satışı serbest, bir film uygulanır ustalar, ya cip sökülür ya bilmem ne olur, çubuklara devam, gümüş ve aliminyum çubuk özellikle

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Yasasin, artik TÜRKiYEDE Gizli bir Hazine Kalmayacak!!!
Hadi Gözünüz aydin Arkadaslar....

Ülkeyi Hal ettimmi, Sira Suriye - Irak - iran ooohooooohhhh.. TÜRKiYE Desene Dünyanin en Zengin Ülkesi olacak insaALLAH!

Bendemi acaba bir Cihaz icat etsem diyorum, ne dersiniz Arkadaslar???
Gercekten bu is alip basini gidermi?