TV programı:Define nasıl aranır?

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
...............................

Moderatör tarafında düzenlendi:

disempetros

Yeni Üye
Devlet serbest bırakıp, müzeler değerinde ödeme yapsaydı, müzelerimiz dolup taşar, tarih su üstüne çıkar mıydı? Yoksa halk bu yoksulluktayken ülke gravyer peyniri gibi delik deşik mi olurdu? Gerçekten nizami bir yasaya ihtiyacımız var.

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Tv programını görünce aklıma şu soru takıldı. Neden zihinlerde böyle bi yönelime yükleme yaptılar. Tv programında Define nasıl aranır de sonra araziye çık hop dur yasak el koydum herşeye, gibi bide ayrı bi saçmalık varken buda neyin nesi.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu konunun neresinden tutarsan tut her yöne çekilir uçanhollandalı seninde bizimde keyfimiz kaçmasın .

oguzkagan

Bilgili Üye
Defineciler ile ilgili bir dernek kuruldu video paylaşımları var tv de görünen dernek başkanı ve bir dedektör firmasının sahibi bir çok kişinin tanıdığı ve bildiği biriymiş ben yakın zaman da az çok takip ediyorum.hatta bir kaç kez sordum bu oluşum ne kadar faydalı olabilir/olamaz mahiyetinde..
Aslında değerli ustalarım kıymetli ve çok sevdiğim abilerim ..güzel insanlar bu dernek bizlere hobidaşlarımıza gerçekten de katma değer sağlayabilir mi ? Olumlu bir gelişme mi dir ? Belki istişaresi ve/veya bilgi alışverişi olmuştur konusu geçmiştir bilemiyorum denk gelmemiş olabilirim, birlik olmak ya da olmamak böyle bir dernekleşme altında bazı kanunların esnetilmesi ve/veya değiştirilmesi gibi talepler ve çalışmalar yapılması , bizler için ne kadar olumlu ve/veya olumsuzdur ?