Üstadlar Hepinizin Mesajlarını Bekliyorum Sizce Nedir Bu? 2cm ortalama kalınlıkta

Tüp metan tulum gaz maske hepsi mevcut ayrıca bulduğu kutudada gaz mevcut boğada 5.5 metre hedef .d

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kardeş boğa falan yok orada etme gözün sevem ne gerek var 5 metre inmeye
o 2 tane niş olan ve önünde sanduka mezar olan yerde çalış boş ver bu boğa işlerini
sen yanlış anlamışsın define işaretleri konusunu

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Usta sen anlamak istemiyonmu yanlış anlamada bu ana işaret o son nokta cihaz baktı sen hala yok diyon eywallah saol @gönül eri
Batuhan kısma kardeşim burda senin iyiliğin için görmediğim bişeye görüyorum diyemem.... Napsam ooo 10 numara yer boğalar malın üstünde altta 4 lahit var biri gümüşten üçü mermerden milyondolarlık iş burası v.s sözler söylesem dahamı iyi olurdu...

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Uğraşılması yer izlenimini oluşmadı bende,diğer yerlere yönelin.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Boğa felan göremedim. Daha net işaretler arayın.

GERMO

Engellendi
Ah cibikler efendisi ümit Yaman ah, hemde birde vahki vah, havadaki bulutu bile bir şekle biçime benzetip sırf çibik satmak uğruna verdiğin bilgilerle bak memlekette ne ustalar yetişmiş, iyiki kardeşlerim jetali cigerimi izlemiyor, bir belalti bir belustu küfür, sonram bir sağ bir sol krose hayde bakam memlekete define uzmanı değilde sanki çılgın Türkler kitabı yazdiracaklar, yeni başlayan kardeşlerim keşke burda ustalarimizitakip edip ilk oönce insanlık adına sevgi saygı ile kırıp dökmeden bu işe başlasalar.

GERMO

Engellendi
Güzel hiçbir isarette 50 cm Derinlik ve 2 cm en yoktur, ustalarimizin dediği gibi karot veya benzeri bir aletle delinmis kamera salmak için, yanlış hesap üzerine birakilmisa benziyor, belki kaya mezar veya oda mezar tarzı bir yapı olabilir, iyi bir araştırma yap resim ekle buraya, çünkü seni ve tüm kardeşlerimizi seviyoruz, sen düzgün işaretli resimler gönder, yorum yapması kolay, Allah cc ya emanet ol kardeşim benim.

50 cm olsa ver allah su gider mi 50 cm deil sonu belli deil o yanlışı olmuş

hayalsaati

Bilgili Üye
Zürafa Fil
istihbarat teşkiltları arasında yarışma yapılıyormuş. finale kgb (şimdi fsb), cia, mossad ve mit kalmış.
demişlerki ormana bir zürafa sakladık kim önce getirirse o birinci olacak. cia gitmiş 2 saat sonra zürafa ile gelmiş, kgb gitmiş 1,5 saat sonra gelmiş, mossad gitmiş 1 saat sonra zürafa ile gelmiş. mit gitmiş yarım saat sonra fil ile gelmişler ama filin kafa göz yarılmış.
– adamlar yahu bu fil demişler.
fil hemen atılmış:
– abi valla ben zürafayım

Tamam boğadır kesinlikle.