Ustalar dediğiniz yerde işlem yaptım .

Ngdl51

Editör
doğru haklısın ustam elimden geldiğince öyle yapmaya çalışıyorum detayları anlatıyorum ama işte bazen fotoğraf anlamında yetersiz kalabiliyorum
Bolca foto cek her acidan kimse sana niye bu kadar foto cektin demez

xfactor

Member
Ha bide Cubuk isinden anlayan varmi ekipte
acemi bir çubukçumuz var evet ustam :) pirinçten ve krom çubuklar var internetten bir siteden almış ben mal bulanındır ustamın çubuklarla alakalı makalesini okudum ve o çubuklara ne kadar güvenebilirim düşünmüyor değilim çünkü mal bulanındır ustamın dediği gibi ben de kendi çubuğumuzu kendimizin yapma taraftarıyım yani arkadaş pirinç çubukla bakıyor ve boşluk olduğunu söylüyor artık ne kadar sağlam bir tespit bilmiyorum

xfactor

Member
Şöyle bir Bilgi de paylaşayım ustalarımla bu fotoğraflarını attığım yere 10 km uzakta bir antik Yunan şehri var .

Ngdl51

Editör
acemi bir çubukçumuz var evet ustam :) pirinçten ve krom çubuklar var internetten bir siteden almış ben mal bulanındır ustamın çubuklarla alakalı makalesini okudum ve o çubuklara ne kadar güvenebilirim düşünmüyor değilim çünkü mal bulanındır ustamın dediği gibi ben de kendi çubuğumuzu kendimizin yapma taraftarıyım yani arkadaş pirinç çubukla bakıyor ve boşluk olduğunu söylüyor artık ne kadar sağlam bir tespit bilmiyorum
Cubukla ilgili bir suru bilgi mevcut sitede onlari okuya bilirsin orantili bi bosluk yakalarsan calismaya devam