Ustalar fikir ve görüslerinizi bekliyorum.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Merhaba, bana bu sembolle yardım edebilir misin?
GÖRÜNÜMLER NET İSE 1. fotoda tilki görünümü var.kesin kaya içi gömüsü lnsan giremeyecek kadar dar delhiz ve zemin altı tüneller figürün arkasında .2 etraftaki az meğilli arazide su yakın şimdi kurumuşta olabilir biraz yükseltili alanda doğu tünel girişli çift gömü,3.işaret 67 den sonra gelen sayı 68 bilmiyorum 4.tavuk ve civcicler net veri adına görüldü ise eşkiya işi.bu işaret zemin üstünde olmaz biliyorum. ayrıca bu dört farklı işaretin 3 adedifarklı uygarlıkların. tavuk hariç pagan işi.ayrıca fotoları bozamadan net çekin net yorum alın.

toni stojanov

Yeni Üye
Herkese merhaba, yardımlarınız için hepinize teşekkürler. 68 numarasının tavuktan tilkiye kadar çok deliği var.

@ibrhm

Bilgili Üye
Herkese merhaba, yardımlarınız için hepinize teşekkürler. 68 numarasının tavuktan tilkiye kadar çok deliği var.
Merhabalar, 68 değilde 63 olabilir. Geniş açılı çevre fotoğrafları yüklerseniz daha net yorumlar olur sanırım.

gizemli 34

Bilgili Üye
GÖRÜNÜMLER NET İSE 1. fotoda tilki görünümü var.kesin kaya içi gömüsü lnsan giremeyecek kadar dar delhiz ve zemin altı tüneller figürün arkasında .2 etraftaki az meğilli arazide su yakın şimdi kurumuşta olabilir biraz yükseltili alanda doğu tünel girişli çift gömü,3.işaret 67 den sonra gelen sayı 68 bilmiyorum 4.tavuk ve civcicler net veri adına görüldü ise eşkiya işi.bu işaret zemin üstünde olmaz biliyorum. ayrıca bu dört farklı işaretin 3 adedifarklı uygarlıkların. tavuk hariç pagan işi.ayrıca fotoları bozamadan net çekin net yorum alın.
Noktalarla tilkiyle tavuğu birbirine bağlamışlar ama neden ?

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
HOROZ DEYİNCE BİRAZ ARAŞTIDIM.KÜTAHYA AİZANOİ DE HOROZ BETİMLİ BİR MEZARIN VARLĞI static.dergipark.org. tr 8080 ADLI SİTEDE PDF OLARAK KISACA VERİLMİŞ İSTERSEN BAK.

gizemli 34

Bilgili Üye
tilki varsa tünel yüzde bin. açmadığımız yerlermi..
bağlamışlar diyeceğine bi fotosunu atsaydın göreyim. öyle maviye de boyama yapmayın.orjinal haliyle görelim.
Üstad konu bana ait değil resimler konunun başında ordan görerek yazdım ?

• Beğen
Tepkiler: epy