Ustalarim lütfen yardımcı olurmusunuz bilginize çok ihtiyacım var yönü neresidir anlamı nedir

Esmer bey

Yeni Üye
Beyfendi tam anlamı ile işaret olup olmadığı konusunda tereddüt de kaldım. İşçilik ile yapılmış olduğu kesin bile olsa anlam veremedim gördüğüm bildiğim işaretlerden değil. Etraf nasıl. Burası tepe mı. Sanki kepçe gibi büyük bir cihaz ile alt üst edilmiş gibi.
Abi yer olarak dağın yamacında kepçenin çıkması imkansız elle oynanmış olabilir ama anlamı nedir neyi anlatmak istemiş onu öğrenmek istiyom bura bizim köy de eski zamanda romalılar yaşamış

poseidon2023

Uzman
net bi işaret yok ama taşların bulundugu yerde bir şeyler var

yeri uzaktan gören resim ve cevre resmi gerek

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Boşluk algılıyorum dediğin yerlerin sınırlarını çiz.
Sonra gir içine metal tespiti yap bakalım.
Sonra da metal var/yok. Varsa şu metali tespit ettim dersin.
Daha mantıklı olmaz mı?

Esmer bey

Yeni Üye
Boşluk algılıyorum dediğin yerlerin sınırlarını çiz.
Sonra gir içine metal tespiti yap bakalım.
Sonra da metal var/yok. Varsa şu metali tespit ettim dersin.
Daha mantıklı olmaz mı?
Öyle yapacağım zaten abi emin olmak istedim hani olurda belki bir yanlış yapiyorumdur falan diye sağolun yorumunuz için ama hala anlamış değilim bu işaretler mezar isaretimi oluyor oyma şeklinde olanlar en azından ne aradigimi bilmek istiyom mezarmi yoksa odamı yani o şekilde

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Öyle yapacağım zaten abi emin olmak istedim hani olurda belki bir yanlış yapiyorumdur falan diye sağolun yorumunuz için ama hala anlamış değilim bu işaretler mezar isaretimi oluyor oyma şeklinde olanlar en azından ne aradigimi bilmek istiyom mezarmi yoksa odamı yani o şekilde
Sen tüm yorumlara kulak ver. Düşün taşın.
Dip toplamda hickimse sana 2×1 m2 yeri çizip oda/mezar burada diyemeyecek.
Son noktayı koyabilecek olan tek bir şahıs var. O da sensin. Sadece bunun bilincinde ol.
Rast gelsin..