üyelik iptali isteği

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaan5557

Engellendi
Önyargılı olabilirim bu mümkün ustam...Ben daha dikkatli olur vicdanımı nefsimi sorguya acımasızca çekerim..
Sağlıcakla kal..

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ön yargılı davranıyorsun, zan iyi birşey değildir ustam. Sizi beğenir yorumlarınıza dikkat ederim fakat bu yaklaşımınız, zandan ibaret. Selametle kalın
On yargilikla alakası yok bunun Mirkut usta
Burda yılların birikimi ve emeği var
Vicdan sahibi hiç kimse kabullenmez ne kendinin nede bir başkasının emeğinin heba olmasına
Ya siz çok merhametsizsiniz veya biz çok duyarliyiz ....
Ben kendiminkilerden geçtim
Her 2 nickimdeki tüm paylaşımlar gitmiş:(
Üstüne başa basa da söyledim A_L_S_O_N gitti PiSaGoR paylaşımlarına dokunmayın.....!!!

Dün akşam bu konuda ihtiyaç varsa
PiSaGoR paylasimlarinida silebilirsiniz diye yazdım ve PiSaGoR a döndüm baktımki zaten silinmiş bile ...
Pardon kim ÖN YARGILI SOYLERMISINIZ ?

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
On yargilikla alakası yok bunun Mirkut usta
Burda yılların birikimi ve emeği var
Vicdan sahibi hiç kimse kabullenmez ne kendinin nede bir başkasının emeğinin heba olmasına
Ya siz çok merhametsizsiniz veya biz çok duyarliyiz ....
Ben kendiminkilerden geçtim
Her 2 nickimdeki tüm paylaşımlar gitmiş:(
Üstüne başa basa da söyledim A_L_S_O_N gitti PiSaGoR paylaşımlarına dokunmayın.....!!!

Dün akşam bu konuda ihtiyaç varsa
PiSaGoR paylasimlarinida silebilirsiniz diye yazdım ve PiSaGoR a döndüm baktımki zaten silinmiş bile ...
Pardon kim ÖN YARGILI SOYLERMISINIZ ?
Bu konu hakkında bildiklerimi yazabilirim fakat konu gerçekten sizin düşündüğünüz gibi değil. Benim nikimin üzerine tıklayıp bakabilirmisin benim tekbir konum kalmışmı. Kaldıki benim gibi sitede nice moderator var onlarında silinmiş. Siz kendi fikirlerinizden ve iç karmaşanızdan dolayı, bütün yapılanları size özel veya sizin gibi eskiden burada paylaşımlar yapanlara özle bu konular kalkıyor sanıyorsunuz ve sizde ön yargılı davranıyorsunuz. Benim konular tümden ailinmiş gık etmedim, nedeni sitenin ileriye gitmesini sitememden,eğer sizde yazılarınızda olduğu gibi sitenin arama motorunda dahada kullanıcıya ulaşmasını istiyorsanız bunu sorun etmemelisiniz. Zaten burdasınız hep birlikteyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...