Xenforo Define Forumu - Duyuru

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Xenforo, Vbulletin ekibinden ayrılan kişiler tarafından kuruldu o yüzden prensipte benzer yazılım ama daha modern tasarım. Ben yenilik taraftariyim ama Vbulletin eklentileri çok daha yaygın.
Ha xenforo ha Vbulletin forumu forum yapan üyelerin aktifliği.
üyelerin aktifliği değil de, üyelerin kalitesi daha oturur cümleye. Katılıyorum.

Koray Kor

Admin
Administrator
Xenforo, Vbulletin ekibinden ayrılan kişiler tarafından kuruldu o yüzden prensipte benzer yazılım ama daha modern tasarım. Ben yenilik taraftariyim ama Vbulletin eklentileri çok daha yaygın.
Ha xenforo ha Vbulletin forumu forum yapan üyelerin aktifliği.
evet haklısınız. xenforo kullanıcı deneyimi açısından biraz daha iyi özellikle mobil cihazlarda daha kullanışlı. 2017 sonrarında xenforo 1 olarak test ettiğinizde beğenmemiştik fakat 2 ler oldukça iyi. bana göre vbulletin hala önde ne varki yenilikleri kullanıcıların hizmetine sunmak zorundayız. onunda seveni en az vbulletin kadar.

sef_er

Operatör
Koray Kor, oyle kolay degil bence, bu sitenin özellikleri yillarca suren deneyimleriyle şekillenmiştir suphesiz. Cok kullanislidir bence, okumak begenmek, alıntı yapmak, gayet pratik, demode birşey yok bence. Sitenin tasarimi cok kullanışlı, kiyas kabul etmez, ben gitmem kardesim

codex

Aktif Üye
Hayirli ugurlu olsun. Kardes sitenin tasarimi daha hos olmus.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Gittik selam verip üye olduk hayırlara vesile olsun. Buralardayız ama alıştık sevdik burayı :) orda kadro farklı sanırım bölünmeyiz inşaallah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...