Yeni çubuklar

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar bu şekilde cubuk kullanmak yanlıştır.

Burda amaç cubugun el hareketiyle dönmesini engellemek olsada , pekhala yapılan cubugukların eklendigi aparatda bir şekilde cubugun el hareketiyle dönmesine vesile olacaktır.

Burdaki asıl yanlışlık

Biyo enerjinin gerçek manada dagılmasını bu aparat engeller.

Hatta enerji dağılımı kesinlikle gerçekleşmez.

İnsan vucutunun ortadan yarısı pozitif diğer yarısı negatif enerjiye sahiptir. Yani bir taraf giriş bir taraf cıkıştır.

Dolayısıyla bu aparat cubuk kullanımında ancak şasi yapar ve akım sağlamaz.

Aparatın tahtadan, ahşaptan , plastikten olması dahi şasi yapmasını engellemez. Nitekim insan vücutundaki biyo enerji için katı ve sıvı her madde bir iletkendir.

Kısacası iki cubuk arasındaki her hangi bir bağ yanlıştır.

Göze hoş gelen düşünceye mantığa hoş gelen bir çok şey bilime bu şekilde ters gelir.

Bunu yapanlar bunu düşünenler Çubukçu değil. Çubuk satıcısıdır.

El hayaları cıplak temiz şekilde çubuğu diğer cubuktan ayrı şekilde ve kalp hizasında tutulmalıdır.

Sanmayınki her yenilik insanı ileri götürür. Bazen gördüğünüz gelişmişlik işin tersidir.

Kendini ÇİN filmlerinde hissedenler varsa o aktörlerin gücü varsa başka.

İnsandaki maksimum cakra bellidir! İki cubuk arasındaki tek bir saç teli dahi işlevi engeller.

Yine öte yandan cubuk elbette el hareketiyle dönecek

Kim diyebilirki cubuk el hareketi olmadan döner ?
Bunu düşünende Çubukçu değildir!

Madem mantıgınız bu , bir yere iki cubuk sabitleyin monte edin , ve tutun ellerinizle biyo enerjiyide vermiş olun sabit olan çubuklara : Ve kiloyla altını bakırı getirip önüne sağa sola kaydırın ve bakın çubuklar sabitken milim hareket ediyormu?

Elbette tepki etmeyecek hareket olmayacak.

Cubugun çalışma prebsiplerinden biride elin ellerin hareketidir. Bu hareketi exsra yapmak ayrı şey farkındalıkla yapmak farklı şey. Çubuğu dönsün diye yönlendirip buna imkan sağlamak ayrı şey. Çubukla konuşup onun istediği hareketi sağlamak ayrı şey.

Yani etki tepki meselesi değil. Emir verme hareketi de değil. Ne istediğini anlama onu hissetme hareketidir bu.

Çubuğu cansız bir vasıta olarak görenler anlamaz. Kâinatta var olan her şey aslında canlıdır. Var olur yaşar ve ölür.

Bırakın böylesi aparatları çubukları bir arada taşımak bile doğru değildir. Kullanılan çubuklar ayrı çantada olmalı. Temastan kacınılmalı. Çünkü insan beyni kullanılan cubuga devamlı yükleme yapar. Ayrıca sağ ve sol çubuklar karıştırılıp her kullanımda degirtirilmemeli.

Eğer cubugunuz Rulmanlı ise , rulman içinde en küçük bir pürüz olmamalı rahat akışkan dönemli. Ve cubuk kalınlığı kullanıcının enerjisine , cakra ve tecrübesine göre olmalı.

Ancak bir parantez açmakta fayda varki V tipi ağaç dalı yada metal kullanımında , gereçin iki ucu bitişik olup, enerji sinüs dalga olarak açığa çıkar. Bu bir çakışma şasi olayı değildir iki uç bitişik olsa dahi. Ve Radyestezi ilminde de değildir V tipi gereçler.

Son düzenleme:

yolgezer

Bilgili Üye
@Sedegor Ben sana katılıyorum ustam.
Çubugumu ilk basta aparatsız kullanıyordum. Sonra aparat koydum dediğin gibi şase yaptı.
Hareketlerden verim alamadım.

Wise99

Aktif Üye
Sedegor usta eline saglik
Mantikli insan herseyi düşünüyor ben cubuklari topraga gomdum bakir tel ile 3 metre uzaktan elimde cubuklara bagli bakir teli aldim enerji etki tepki yok elime alsam dansöz olurdu cubuk isi degisik %40 ihtimalle dogruluk veriyor %40 az mi diyen olabilir hele topragi kazsinlar sonra bunu yazabilirler
10 yere bakip 1 yer dogru cikabilir diyorum...!!!!!!!!!?
Çubuk ustasi da olsa ne olursa olsun yerin alti olunca isler degisiyor usta o kadar cubuk ustasi varki hepsi yer açsaydı köstebek yuvasina donerdi memleket

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Rulmanlı yada rulmansız fark etmez. Böyle bir aparatla cubuk çalışmaz. Zaten rulman olmasa onu yapanın mantıgıda aklıda yok demektir. Çubuk işinden anlamadığı gibi.
Merhaba ustam
Mineral elemeyle ilgili rumanli ve duz cubuklarda nasil bir islem kullaniyorsunuz aparat kullanmadan. Aparattan kastim yukarida paylasmis oldugunuz resimler degil.
Selametle

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Merhaba ustam
Mineral elemeyle ilgili rumanli ve duz cubuklarda nasil bir islem kullaniyorsunuz aparat kullanmadan. Aparattan kastim yukarida paylasmis oldugunuz resimler degil.
Selametle
Kardeş, cubuk öncelikle saf olmalı. Yani bakır ise cubuk ve rulman içinde başka bir metal yada element hatta minarel olmamalı. Şu metal bunu bulur yok şu metal şunu bulur diyenede bakma. Ispatlanmış deneyler var konuya eklerim. Çubuk içine cıva konulduğu zaman % 50 gibi oranla bakıra daha çok gider bir nevi mıknatıs gibi çeker.

Minarel eleme ise sadece Bentonit yanar dağı külü ile mümkündür. Bunu bulmak zor ama migrosta satılan kedi kumu aynısıdır.

Diğer taraftan saf olsun ne olursa olsun sadece iyi bir iletken seç örnek kaynak elekrotu. Hiç bir şey yoksa dağda iki ağaç dal parçası dahi bu işi yapar.

Çakran az tecruben az ise, benim konulara bak frekanslı cihaz alan tarama yaptık.

Stres anında otomabile inerken binerken Çakmak Platini gibi ateş saçan insanlar vardır benim gibi cakrası yüksek olanlar bundan anlar. Örnek tüpü cakmaksız yakarım ben parmaklarımdaki biyo enerji ile :)

Ve şunu unutmayın cubuk su bulmak içindir. Hangi cubuk olursa olsun % 90 suya minerale

Kalan % 10 ise metale gider! Bu % 10 luk geriye kalan ise

Düsünüldügü gibi hiçte kücümsenecek bir şey değildir!

Zira define aranan bölgede şüphe ve isaretlerle sizi cubuk suya değil defineye götürür. Boşluk meseleside ayrı konu cubuk isinde devam ederiz.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Sedegor ustam bu arabaya binerken inerken bu arabanın kapısı beni niye çarpıyor kaçakçı var ne diyordum.. Bunun sebebi benim süreli gergin agresif Vs Vs olmamdan sebebmiydi... Bende diyorumki bu sadece beyniniye çarpıyor kaçak bunun neresinde.. Allâh Allâh ilginç..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bunu denememin başka yolu daha varmı negibi test yapmam lazım tüpü çakmasız yakabilrceğimi sanmıyorum ama tüp bulunca deniyecem..

ragıp

Uzman
@Sedegor
usta, emeğine sağlık
bir çok kere bende dile getirdi. çubukta aparata gerek yok
ben kullanıcam arkadaş der iseniz, çubuk hangi metal'den ise kundak ta aynı metalden olalı

benim çubuklarım
Ekli dosyayı görüntüle 176757
çubuklar gümüş, kabze olarak boş tükenmez kalem
tükenmez kalemi kullanıyorum, çünkü gümüşler ince