Yetkilendirme .

deli firat

DOĞACI
moderatörlük ne iş görür bilmem ama görev sorumluluk alanına her akşam semaver çayı demlenecek ya da demlendirilecektir gibi bir maddenin sözleşmede olması lazım diye düşünüyorum:))))[/QUOTE sevginin dostluğun muhabbetin kıvamı çay deminde olsun gerisi yalan böyle kapı komşusunu tanımayan bir zamanda sizin gibi kıymetli dostlarım eski mahalle tadı olan bir yerde gibiyim daha ne olsun

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

sepetkaya

Editör
Ustalar tebrik ederim, size verilen gorev ve sorumluluğun üstesinden geleceğinize'de eminim, rütbe önemli değil kırmızısından sarısına kadar Allah şahit olsun her birinizden fayda gördüm,insanlık samimiyet gördüm, şu andan itibaren olgunlaşıp yesermişsiniz, meyvelerini toplamakta biz üyelere duşüyor. Allah kolaylık versin herkese..

R00T

Profesyonel
Co Admin
Hayırlara vesile olsun inşaAllah.Görev aldılar çayımız çaydanımız elden gitmese iyidir.

GERMO

Engellendi
mayhem ustam yerinde kararınız için Kutlarım siz yonetimdekileri, ıYı Mhmt82 deli fırat ustalarim biliyoruz sizlerin yureginizdeki güzelliği, hak eden kazanır, sitemiz siz ve bizler için hakkımızda hayırlı olmasını diliyorum, 3 tane degerlimiz sonunda hazine oldular.
Yeni Moderatör Arkadaşlarımız @ıYı @Mhmt82 @deli firat Yetkileriniz Hayırlı olsun Hoşgeldiniz .

GERMO

Engellendi
Mal bulanındır ustam, bundan böyle şimdi bunlar sigortalı bordrolu devlet memuru statüsü gibi olduğuna göre çayları garantiledik, şimdi inşallah kriz mıriz vurmaz, yoksa biz diyecez @iYi abeee, deli firat abeee, Mhmt82 meheme abeeee bi kırtik çay ısmarlisiz, onlarda der şekersiz için ogleeeemmmm şekersiz için kriz varderrrrr.
abi bu sitenin sahabisi bile olsan.garademlikle kar icinde cay icme keyfini alamazsin...biz kadir kiymet biliriz..konum deil konumdaki insan onemlidir.herkese faydali olmanizi temenni ederim