Yıgma tepe

Metalicvoice

Operatör
Usta yeni arkeolojik kesiflere yelken açılmış anlaşılan burada.

Hadi hayırlısı...

@ibrhm

Bilgili Üye
Muazzam yapı devasa işlenmiş büyük taşlar
Kardeşim mezar değil ,çikış için hazırlanmış alana gireceksin ,oradada hediyeler mevcut.merdivenleri temizle sadece merdivene yoğunlaş, sağı solu karıştırma. Boşluğun ortasında Çubuklarla sağ elindeki çubuğun ucuna çakmağı bantla,
Çubuk hareketlenmeden sonra ,20,30 saniyede çubuk kapanırsa sürekli kapalı 15,20 saniye durursa gaz var. Başka yere yön verirse gaz yok. Tedbir şart.

Meraklıyımm

Aktif Üye
Kardeşim mezar değil ,çikış için hazırlanmış alana gireceksin ,oradada hediyeler mevcut.merdivenleri temizle sadece merdivene yoğunlaş, sağı solu karıştırma. Boşluğun ortasında Çubuklarla sağ elindeki çubuğun ucuna çakmağı bantla,
Çubuk hareketlenmeden sonra ,20,30 saniyede çubuk kapanırsa sürekli kapalı 15,20 saniye durursa gaz var. Başka yere yön verirse gaz yok. Tedbir şart.
Usta, çıkış için hazırlanmış alan derken ? Merdivenden inerken sol boşlukta bir iki kemik parçası çıktı sadece

Asa1905

Aktif Üye
Rabbim emeginizi bosa cikarmasin insallah

@ibrhm

Bilgili Üye
Usta, çıkış için hazırlanmış alan derken ? Merdivenden inerken sol boşlukta bir iki kemik parçası çıktı sadece
Muhtelif olacaktır, tünel haricinde dışardan boşluk al ,5* 7 alanın olacak tünel odası girdikten sonra sağda ,kapalı orayı da açacaksın.

ersen0010

Bilgili Üye
Kesme taşla yapılan pek fakir işi olmaz. Yığma zaten fakir olmaz. Piyango vurmuş dikkat edin. Bu kadar açtıysanız zaten kendiniz nasıl hareket edeceğinize karar vermelisiniz. Kolay gelsin

Meraklıyımm

Aktif Üye
Üstadlar,
Bu işaretli taş, merdivenin yanından çıktı, nedir bu işaretin anlamı, aceba bir mezar steli mi, ben ona benzettim ama, siz üstatlat daha iyi bilirsiniz

@ibrhm

Bilgili Üye
Üstadlar,
Bu işaretli taş, merdivenin yanından çıktı, nedir bu işaretin anlamı, aceba bir mezar steli mi, ben ona benzettim ama, siz üstatlat daha iyi bilirsiniz
Merdivenin fotosu yokmu?.
O kadar bilgi verdik iki sorumuzu cevaplandırmadin Usta.

Meraklıyımm

Aktif Üye
Gaz yok usta