Yılan işareti..

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI

jeolog

Co Admin
Co Admin
yilan milan ciyan solcan vs yok orda dogal kaya asinmasi..
@jeolog usta gozunu seviyim bi bakda noktayi koy bos yere 10 sayfa yurunmesin yazziktir
Konu yurusun ustam, senin de dedigin gibi yilan degil, ama sonucu merak ediyorum dogrusu cunku dogal olup olmadigi konusunda kesin birsey soyleyemiyorum (fotonun cekim açisindan).
Kendi fikrim ise, kayayi devirmisler, bu kanalli yuzeyin oldugu kisim toprak yuzeyinde olan kisim. Benim fikrim kayaya bu kanali yapan evvel zaman icinde yasamis bir agacin kokleridir.

mertebe

Aktif Üye
Konu yurusun ustam, senin de dedigin gibi yilan degil, ama sonucu merak ediyorum dogrusu cunku dogal olup olmadigi konusunda kesin birsey soyleyemiyorum (fotonun cekim açisindan).
Kendi fikrim ise, kayayi devirmisler, bu kanalli yuzeyin oldugu kisim toprak yuzeyinde olan kisim. Benim fikrim kayaya bu kanali yapan evvel zaman icinde yasamis bir agacin kokleridir.
Ağaç kökü oymaya çatal yaptırıp uç kısmına da küçük bir sunu çukuruna benzer oyma da yaptırabilir mi ki ustam? Fotolar aynı kayadan.
Ekli dosyayı görüntüle 264996Ekli dosyayı görüntüle 264997

jeolog

Co Admin
Co Admin
Ağaç kökü oymaya çatal yaptırıp uç kısmına da küçük bir sunu çukuruna benzer oyma da yaptırabilir mi ki ustam? Fotolar aynı kayadan.
Ekli dosyayı görüntüle 264996Ekli dosyayı görüntüle 264997
Yaptirir. Ona sunu ve yilan vasfini veren sizsiniz.
Alttaki agac sizin kaya yapisinda kok salsaydi kimbilir neler yapardi. Siz yine benim dediklerimi yok sayip calismaniza devam edebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 264999Ekli dosyayı görüntüle 265000

Yılan simetrik oval s olur, buna illa yılan olarak kendini inandırırsan kendini yorarsın, varsa çok fazla işaret kaya zaten aşınmış bunu sırt üstü veya bu şekilde düşünürsen bu şekilde bir yol ve dere su yatağı bak çevrede, zaten işaret kayası olsa gene çevreye yönelecen ikinci bir bulgu bulman için, iyi çalışmalar, elimizdeki ekmeği ve suyu Allahın günahsız varlıkları hayvanlarla paylaşmayı unutmayalım Allah işlerini rast getirsin

R00T

Profesyonel
Co Admin
Yılan fügürü illa demiyorum .Bende 3 vurguyu net görüyorum ustalarım gibi.
Fikrimi beyan ettim lakin rütüel kısmı @kaynak ustaya aittir.Pek de farklı noktaya vurgu yapmamaktayız.Olur farklı işlerde farklı düşünürüz.Ama bütün ustalar yada bir çok usta aynı şeyleri aynı yönleri söylüyor ise konu sahipleri mutlaka ciddiye alıp bakmalıdırlar.sonucuda gördüklerinide paylaşmalıdırlar ki bu milli kütüphanenin ilerlemesi ve katısı devam etsin.
Ustaların verdiği yönlerde alamet görmesi mezara ait işaret görmesi lazım gelir tabi.

mertebe

Aktif Üye
Güney taraftaki dereden sonraki yamaçta, malum kayaların denginden itibaren 2'şer odalı üstüste 3 adet boşluk veriyor çubuklar. Girişi, duvarları aşikar işaretliyor. Doğru yolda mıyız acep? ???