Yılan mıdır ? Resim hakkında yorum rica

ÖMER HATTAB

Editör
Bu dediğiniz medeniyetler yaşamış
kaya mezarlarıda olabilir
sondönemlerde eşkiya gelir buraya yerleşir
o dediğiniz nedeniyetlere ait hazineleri çıkardığı gibi
burda soygunlarda yapmışlardır
önceden bahstteğimiz gibi bunu köyün yaşlıları az çok bilirler.

A_crazy

Member
fotoğraf çekerken benimde dikkatimi çekti toprak rengi katmanları farklı gibi arkadaşlarada söyledim notumuzu aldık tümülüs olma ihtimali varmıdır buraya gelirken yol üstünde bi benzeri var üzerinde ev var kadına yüklü para teklif edilmiş ev için ama satmıyormuş oranın tümülüs olduğunu iddia ediyolar sizin işaretlediğiniz alanda benzeri olabilirmi gidince orada ne gibi bi emare aramalıyım teşekkürler

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tümülüs ise şayet sikintili işler bunlar yok yigma ysa daha kolay once foto

merakli1

Yeni Üye
Hocam o yılan başı dediğiniz şey mezar alametidir. Daha önce o işaretin bire bir aynısı olan yerlerde açılmış mezarlar olan bir konu vardı. Aradım ama bulamadım şimdi. O işaretin olduğu kayaya yoğunlaşın. İşareti kırmayın o işaretin yan taraflarını yoklayın

A_crazy

Member
Hocam o yılan başı dediğiniz şey mezar alametidir. Daha önce o işaretin bire bir aynısı olan yerlerde açılmış mezarlar olan bir konu vardı. Aradım ama bulamadım şimdi. O işaretin olduğu kayaya yoğunlaşın. İşareti kırmayın o işaretin yan taraflarını yoklayın
haklısınız hocam muhtemelen dere kısmında mezar girişi olduğunu ustalarım söyledi bide üst tarafta ilk başlarda bi çubukçu boşluk tespit etmişti ama orda gece işlem yapmak biraz zor oldu değişik olaylar gelişince oradan giriş aramaya ara verildi inşallah en yakın zamanda ustalar sayesinde sonuca ereceğimizi düşünüyoruz

A_crazy

Member