saygılar

 1. Y

  Saygi deger ustalar,gercekmi, 2 ve digerleri

  S.a saygi der ustalarim bilginizi paylasirsaniz, cok sevinirim. Sikeleri nuralandirdim saygilar. 1 , 2 , 3, 4 ,
 2. M

  Ustalarimdan yardim

  bu resimleri yorumlarsaniz sevinirim saygilar..
 3. nik

  Yabancilarin arkeolojiya olan ilgisi:

  S.A.SİZ DEĞERLİ KARDEŞLERİM İÇİN BİR ARAŞTIRMA YAPTIM İNŞALLAH BEĞENİRSINIZ. FIRSAT BULDUKÇA RESİMLERİ YÜKLEMEYE DEVAM EDERİM AMA ÇEVRİ PEK GÜZEL OLMAMİŞ. SAYGILAR VE SEVGİLER.
 4. N

  Ustalar saygilar birkav fotografim var

  Ustalarim saygilar bu konumda baska birkac fotograf paylasicam maddi sikintilardan diger mekanlarda calisma yapamiyorum ama burasi baya musait bu isaretin anlamini soylerimisiniz
 5. D

  Kalp isareti resimleri yorumlaya bilirmisiniz

  Arkadaslar cizili olan yerde kalp delik isaret sekli gordum gibi sizler neler yorumlaya bilirsiniz bu resimlerle ilgiler ustalar saygilar
 6. R

  Kartal.karga isareti

  Degerli yorumlarinizi beklerim saygilar
 7. nik

  Avci göneş ve yaban keçisi..

  S.A. DEĞERLİ KARDEŞLERİM BU İŞARET GÖRSELDİR.SİZ OLSAYDINIZ NASIL ÇÖZERDİNİZ İSTİYEN KERDEŞLERİM YORUM YAPABİLİR. SAYGILAR VE SEVGİLER.
 8. nik

  Ayak işareti görsel-1

  S.A.DEĞERLİ KARDEŞLERİM BU İŞARETLERİ NASIL ÇÖZERDİNİZ? İSTİYEN KARDEŞLERİM YORUM YAPABİLİR BU İŞARETLERDEN ALINACAK DERSLER VAR VE YORUN YAPARKEN BU İŞARETLERİ YAPAN USTANIN SİZİ YANILTMASINA TUZAĞINA DÖŞMEYİN. SAYGILAR VE SEVGİLER.
 9. E

  Orak işareti

  Eski yapinin üst cati katinda bu isareti buldum degerlu ustalarimin yorumlarini bekliyorum.simdiden tesekurler. BAŞLIĞI DEĞİŞTIRDIM BİLGİN OLSUN. SAYGILAR VE SEVGİLER.
Üst