yapabilir

 1. H

  Kaya kasa mi,kaya mezar mi

  Selamun Aleykum ustaların BulursamKader25 ustam. Araziye çıktım Boşluk ve oda tesbitim oldu yerleri isaretledim,fotoğraflarda görülecektir işaretler umarım. Alakalı ustalarımizi da etiketleyerek yorum yapabilir misiniz.teşekkürler.
 2. B

  işaretler

  Merhaba, Bu taşlar üzerindeki işaretler ile ilgili yorum yapabilir misiniz?
 3. E

  Taş

  Selamın aleyküm usta bu taş nedir neyi ifade ediyor yorum yapabilir misiniz
 4. Slatrokh

  Roma Hükümdarı Portreli Metal Plak

  Arkadaşlar bu metal -bronz olması muhtemeldir- plağı arkadaşlar bulmuşlar. Ben daha önce rastlamadığım için pek bir yorum yapamadım. Sizin varsa bir fikriniz bu konu hakkında yorum yapabilir misiniz? Dönemi, tarihi niteliği, değeri vs. her türlü yorumunuzu bekliyorum.
 5. nik

  Avci göneş ve yaban keçisi..

  S.A. DEĞERLİ KARDEŞLERİM BU İŞARET GÖRSELDİR.SİZ OLSAYDINIZ NASIL ÇÖZERDİNİZ İSTİYEN KERDEŞLERİM YORUM YAPABİLİR. SAYGILAR VE SEVGİLER.
 6. Pscyhe

  Ucuz ve etkili çubuk yapımı...

  1. Resimde cubugumuzun parçalanmış montajsız hali 2. Resimde toplanmış montajlı hali mevcuttur..öncelikle bu malzemeleri her nalburda bulabileceğimizden yapımıda fiyatıda uygun hemde sırf pirinç malzemedir..kullandığım malzeme 3 çeyrek 4 adet somun 4 adet diş boyutları fazla olan 2 ucu açık...
 7. N

  Bakır çubukta derinlik

  Merhaba arkadaşlar, Açılmış konular var ama şu bilgileri bulamadım. Bakır çubukta derinlik neye göre değişiyor acaba? En fazla ne kadar derini gösterir bakır çubuk? 2 metreyi geçmeyen çubuk yapabilir miyiz? İyi günler.
Üst