yeterli

 1. I

  çubukla su aramak.

  Cümleten selamun aleyküm.Çubukla değişik bölgelerde bir kaç testten sonra , kendi bahçemizde ilk denemede suyu buldum BulursamKader25 hocam tesadüfmü bilmiyorum bir akrabanın kepçeyle tarlasına açtırdığı suyun yeterli olmadığını söyledi.Oraya gittik ve açılan yerin 5 mt paralelinde su kanalı...
 2. R

  Tekcilik için tavsiyeler

  Konuya tüm ustalarima ve formdaki arkadaşlarıma saygı ve sevgiyle başlamak isterim. Döküntüsü bol bir arazimiz var tekcilik için dolaşmaya basladim lakin elimdeki makineyi ( golden mask zero) sanırım doğru kullanamıyorum yada yeterli gelmiyor tam anlayamadım. Çareyi kendime bir sarkaç edinmekte...
 3. pusula17

  İlk Cihaz Deneyimi oneri

  Cihaz almayı dusunuyorum ustalarim sizin fikirlrrinizi almak istedim ufak capli bir arastirma sonucu pimax 3 gold finder ve jesonar aradinda kaldim sizce rezistive cihaz yeterli olurmu boşluk icin yoksa almaya gerek yokmu ?
 4. BulursamKader25

  Compass V2 Bilen var mi..???

  Googlede yeterli bilgi bulamadim. Bunu kullanan varsa, biraz bilgi aktarabilirseniz seviniriz.
 5. G

  Kiralık dedektor konusunda

  Selamun Aleykum ustalar Kiralık dedektor almak istiyorum şöyle 1 hafta kadar kiralasam yeterli. Ne önerirsiniz? Kiralama fiyatları ne kadar?
 6. Sedegor

  Alan tarama cihazı yardım

  Arkadaşlar, gold scope x 9 yada Gladyatör 8 yada, ugurun 601 alan tarama ların dan kullanan varmı? Metax 1 nokta yada Hangisini tavsiye edersiniz. Yoksa sadece bunların yerine bakır cubuk yeterli olurmu?
Üst