10 dakikanizi ayirin bana ve kendinize

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Erciyesin zirvesinden asagiya bakanla,
Erciyesin eteginden zirvesine bakanin gordukleri cok farklidir. Farkli seyler gorurler.
İkisinin anlattiklari da dogrudur.

Herkes bildiginin alimi
Bilmediginin cahilidir.
Buda gayet normaldir.
Herkes herseyi bilemez.

Değisemez bir sey vardir ki;
O da kisinin niyetidir.
Kiymetli olan da niyetidir.

Bu nedenle;
Niyet hayr
Akibet hayr denmis ve genel kabul gormustur.

Allahin cc her kuluna verdigi ozellikler farklidir. Birisinde olup digerinde olmamasi da rahmettir.

Hepimizin dogrusu salt dogru olmayabilir.

Son haftanin slogani olarak:
YAŞASİN ÖLUM diyorum. :))))
ustam ozaman siradaki selaamiz kendini hic ölmeyecekmis gibi sananlara gelsin

odin

Editör
@odin ilk verdigin kordinat fransada tarihi bir manastir yada kilisenin yan sokagi ve binanin kendisi..yurtdisinda yassdigini biliyom hacim ..sekilmi yapiyon bize

48°14'58.3"N 7°20'39.6"E - Google Haritalar
bizim satolar araya kaynamasin ? gerçi sonuncusu oren yeri gibi ama olsun.

birde bu satonun birisinde 80m kuyu varmis su için. dibinde altin oldugu soyleniyor. ama bu sato ama baska sato simdi aklima gelmedi bir arkadas anlatiyordu. ?

Göktürk54

Yeni Üye
Ben acemi çubukçuyum acemi derken 1 yıldır devamlı ( günlük en az 2 3 saat sizleri sıkı takip ediyorum) bi kaç grubu sayfaları videoları izlemekte kafamda yoğurup eliyorum bi arkadaştan çubuk aldım şüphe ettiğim bi kaç yer vardı baktım resmen boğuldum farklı bir durum tecrube dedim sonra dediğiniz değerli işaretlerini boşluk işaretlerini aldım ama yinede tam emin olamadım için kazıya geçmedim geçende çok iyi bildiğim biyerde kapalı hoseptik çukuru vardı oda şeklinde 10 yıl önce yapılmıştı ama kullanılmıyordu içi boş bir oda şeklindeydi aynı boşluğu çizdi sonra çok uzaklaştım başka denemeler için geri dönerken kuyunun bulunduğu yere kaldırdım çubukları bir bahçe kapısından geçmek gerekiyor çubuklar beni kapıdan geçirdi sonra kuyuya götürdü aslında çubukların çaprazlama direk kuyuya gitmesi gerekiyordu ama beni bahçe çit örgülerine çartırmamak için kapıdan geçirdi

Deneme 2
elimdeki altını bi yere sakladım buldum sonra başka birine saklattım bulamadım yani aslında beyin bildiği yada şüphelendiği birşeye kullanıcının istediği gibi götürüyor algısı yaratıyor ne dersiniz kaçyıl daha lazım bana

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ben acemi çubukçuyum acemi derken 1 yıldır devamlı ( günlük en az 2 3 saat sizleri sıkı takip ediyorum) bi kaç grubu sayfaları videoları izlemekte kafamda yoğurup eliyorum bi arkadaştan çubuk aldım şüphe ettiğim bi kaç yer vardı baktım resmen boğuldum farklı bir durum tecrube dedim sonra dediğiniz değerli işaretlerini boşluk işaretlerini aldım ama yinede tam emin olamadım için kazıya geçmedim geçende çok iyi bildiğim biyerde kapalı hoseptik çukuru vardı oda şeklinde 10 yıl önce yapılmıştı ama kullanılmıyordu içi boş bir oda şeklindeydi aynı boşluğu çizdi sonra çok uzaklaştım başka denemeler için geri dönerken kuyunun bulunduğu yere kaldırdım çubukları bir bahçe kapısından geçmek gerekiyor çubuklar beni kapıdan geçirdi sonra kuyuya götürdü aslında çubukların çaprazlama direk kuyuya gitmesi gerekiyordu ama beni bahçe çit örgülerine çartırmamak için kapıdan geçirdi

Deneme 2
elimdeki altını bi yere sakladım buldum sonra başka birine saklattım bulamadım yani aslında beyin bildiği yada şüphelendiği birşeye kullanıcının istediği gibi götürüyor algısı yaratıyor ne dersiniz kaçyıl daha lazım bana
Cubuk isinde 2 hususu asmadan basari gelmez:
1-Zihinsel (kalben) yonlendirme.
2-Mineraller.

Bunu cabucak asmak icin de 2 sey lazim:
1-İyi bir cubuk ustasina cirak olmak.
2-Cok calismak, arazide ter dokmek.

Yaliniz basiniza yuzmeyi ogrenmeniz zor olur.

Kolay Gelsin.