Arkadaşlar minarele gitmeyen cubuk

ahmet.63

Aktif Üye
Çubukların sapı bakır brinç şisleri sade bakır denendi minarele gitmiyor giderse bronz bakır aleminyum kurşun gümüş altın ile deneyın hepsinde çarpı yaparsa minareldir boşuna uğraşmayın yani miknatıs gibi birbirine zıt olacak bronz bronza çarpı yapaçak bronz kurşuna çarpı yapmayaçak bu şekilde toprak altında ne olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
İyi günler dileriz
Şöyle bi arazide tespit test videosu yapsan
Çiksak meydana döne döne oynasak alem bi yigit gorse ..bak millet birbirine gider yapiyi kiyamet kopiyi birbirini yiyi insanlar sende benzin dokiyiin ateşe hadi evinin yakininda bari bi video cekte bakak hadi abilerin gūlū uzme bizi

ahmet.63

Aktif Üye
Şöyle bi arazide tespit test videosu yapsan
Çiksak meydana döne döne oynasak alem bi yigit gorse ..bak millet birbirine gider yapiyi kiyamet kopiyi birbirini yiyi insanlar sende benzin dokiyiin ateşe hadi evinin yakininda bari bi video cekte bakak hadi abilerin gūlū uzme bizi
Çok yakında video sizlerler

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Çubukların sapı bakır brinç şisleri sade bakır denendi minarele gitmiyor giderse bronz bakır aleminyum kurşun gümüş altın ile deneyın hepsinde çarpı yaparsa minareldir boşuna uğraşmayın yani miknatıs gibi birbirine zıt olacak bronz bronza çarpı yapaçak bronz kurşuna çarpı yapmayaçak bu şekilde toprak altında ne olduğunu kolaylıkla öğrenebilirsiniz
Her turlu cubuga itirazim olmaz.
At binicisine gore kisner.

İtirazim; cubukla yer bakmaya gittiginde milletin cebindeki paraya goz dikilmesinde.Bu rezilliktir.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Beni yanliş anladınız bu çubuklar sattılık değil konuyu iyi okusanız sevinirim bilgi amaçlı yazmıştım
Yazilarinizdan "satilik" diye bir mana cikmiyor zaten, siz beni yanlis anlamisiniz.

Demek istedigim suydu:
Bu dediginiz cubukla dediklerinizi yapmanizin benim acimdan olabilirligi yok. Lakin ben bu tur bilgileri konu altina yazmam. Herkesin cubugu ve sistemi kendisine aittir. Bana dogru olan baskasina yanlis olabilir. Cubuk da standart degildir hersey.