Artık paylaşim yapmayacağım

BilgiliAnne

Member
Bir dolu alayci ve dalgali yorum aldim ve forma artik paylasim yapmayacagim... ve yönetimden ricam tum resimlerim tum yazilarimi silin lutven sayfami tamamiyle silmek istiyorum yönetici arkadaşlar a duyrulur

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin
Sizin paylasimlariniza ait alayci bir cevap goremedim. Alay edilen olmayan cihazlari varmis gibi lanse edip sizin paraniza goz diken paylasimlara yapilmis (kendim dahil).
Sitede paylastiginiz gorseller ve yazilar icinde sakincali bir durum gorunmuyor. Hesabinizin silinmesi ile misafir olarak siteyi takip etmeniz arasinda pek bir fark yoktur. Yine de @mayhem ustamiz konuya bakip uygun olan islemi yapacaktir.

BilgiliAnne

Member
Sizin paylasimlariniza ait alayci bir cevap goremedim. Alay edilen olmayan cihazlari varmis gibi lanse edip sizin paraniza goz diken paylasimlara yapilmis (kendim dahil).
Sitede paylastiginiz gorseller ve yazilar icinde sakincali bir durum gorunmuyor. Hesabinizin silinmesi ile misafir olarak siteyi takip etmeniz arasinda pek bir fark yoktur. Yine de @mayhem ustamiz konuya bakip uygun olan islemi yapacaktir.
@mayhemustama o zaman ricam sayfamdaki paylasimlarimi kaldiri yada silerse çok memnun olurum ricam bu.. sizede tesekur ederim bilgi için?

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Benim gördüğüm kadarıyla herkes size saygıyla yaklaşıp yorumlar yapmıştı site sakini arkadaşlardan ama benim görmediğim gözümden kaçan öyle günü birlik göz atıp giden bir üye falan lavabali birşey yazmışsa onuda sileriz eğerki hangi konunuzda olduğunu söylerseniz. Pireye yorgan yakmaya gerek yok bence.

BilgiliAnne

Member
Benim gördüğüm kadarıyla herkes size saygıyla yaklaşıp yorumlar yapmıştı site sakini arkadaşlardan ama benim görmediğim gözümden kaçan öyle günü birlik göz atıp giden bir üye falan lavabali birşey yazmışsa onuda sileriz eğerki hangi konunuzda olduğunu söylerseniz. Pireye yorgan yakmaya gerek yok bence.
Apollonus kardesim tesekur ederim ? peki resim ve paylasimlarimi kaldirabilirmisiniz silerseniz sevinirim lutvennnn?? yani hesabim kalsin yeni baslamis gibi tum paylasimlarim kalksin onemme ricam??

Abla siz biz ve herkes insanlar için çok değerli, her insanın anlayış kabiliyeti farklı ben sizi iyi anladım sizin geçen konuda iki üç kişinin kendi arasındaki olan muhabbeti kendi üstünüze aldınız bu normal bana göre de bu iyi değil yeni başlıyanın sayfasında böyle olursa böyle olur, Size tavsiyem pes etmeyin yolunuza devam edin, sayfanızla ilgili fotoğraf ların silinmesi bence pek kendinizi kasmayın bu kadar zaten fotoğraflama çok eksikti birinin birşey bulması için kısmette olması gerekir

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Daha öncede farklı bir nedenle konularınızın silinmesini talep ettiniz.
Şahsen zamanım değerlidir.
Konularınıza bir daha yorum yapmıyacağım.