Başımız Sağolsun

R00T

Profesyonel
Co Admin
Rabbim bir daha yaşatmasın inşaAllah.Hepimizin başı sağolsun büyük geçmişler olsun. Yardım ekiplerindeydik uğrayamadık sizlere yazamadık.Haklarınızı helal edin.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Beşir derneği olarak elimizden geleni yaptik inşallah yapmayada devam edeceğiz
Allah sizlerden razı olsun. Yardım esnasında vefat eden abimize de Rabbim Şehitlik mertebesi versin. Gani Gani Rahmet eylesin. Bir kere daha gördük ki Ehli Tasavvuf Bu ülkenin olmazsa olmazları arasında....

Ruşendil

Member
Allah hayırlarınızı kabul etsin. Biz grup olarak dün döndük ama hâlâ aklımız orada. 2 gün önce 2 gün kaldığımız Adıyaman alitaşı mahallesi semt fulbol sahası içinde ve çevresindeki halk için ACİL prefabrik tuvalet, banyo ihtiyacı var. Ben 112 yi afadı Kızılay'ı aradım ama yardımcı olacak kimseyi bulamadım. Çadır yiyecek içecek işleri halledildi sadece tuvalet ve banyo problemi var. İlk günden beri kimse duş alamadı tuvalet için kazılan cukurlar doldu. Yardımcı olabilecek varsa adresi yazdım. En azından depremden kurtulanları bulaştan kaybetmeyelim.

Efg

Member
Hayatını kaybeden tüm kardeşlerime Allah tealdan rahmet ve merhamet diliyorum..bu aci günlerde canla başla çalışıp bir can kurtarmak için çaba veren ve her türlü yardimda bulunan herkesten Allah cc iki dünya da razı olsun..

eski

Editör
Maddi manevi emeği olan herkesten Allah razı olsun. Ölmüşlere rahmet yaralılara Allah acil şifalar versin. Yaraların sarılmasını zorlukların aşılmasını Allah kolay eylesin. Allah devletimize milletimize zeval vermesin çabalarımızın kolay ve başarılı olmasını nasip eylesin. Gelebilecek olan kötü ve kötülüklerden bizleri korusun.