bigadiç

sayhan012

Yeni Üye
akyar köyü mevkinde bir hisar olduğu konusunda bilgisi olan varmı?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Balıkesir bölgesi sanırım .Bilgisi olan arkadaşlar yazarlar . tatar26 varmıdır hisar oralarda :3:

lagardel

Aktif Üye
Balıkesir bölgesi sanırım .Bilgisi olan arkadaşlar yazarlar . @tatar26 varmıdır hisar oralarda :3:
selamlar;
mersin de de akyar denilen bir yer var araştırılırsa iyi olur sahile kıyısı ile meşhurdur (öyle bilinir mersinliler tarafından)
rast gele şimdiden.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Balıkesir tarafından köy içinden 1 veya 2 de 3 dönümde olabilir.. Tarla varsa bana uyar...

ragıp

Uzman
@sayhan012
hoş geldin
iyi formlar

Balıkesir iline bağlı Akyar köyü vardır
köyü tepeden, güney yönündeki dereye doğru uzanır. köy içinde anormal bir tepe var. bahsettiğiniz yer orası olsa gerek
lakin, şuan hiç bir emare yoktur.
hayırdır. aradığınız nedir?
Yeşildere, Başçeşme köylerinin güney doğusunda kalır
ikizcetepe barajının doğusunda bir köydür

selametle

Barakuda

Aktif Üye
gönen tarafı olsaydı yardım ederdim ama bahsettiğiniz yere gitmedim..

Barakuda

Aktif Üye
gönende yıllardır sırrı çözülmemiş alacaoluk kalesi var aaaaaah aaaaaaaaahh....kahkahadaha çocuktum bu işlerden haberim alakam yoktu..bir elin gireceği bir delik bulmuştum tornavidayla eşe eşe deliği büyüttüm hatta eşerken desenli porselen parçalar seramikten mumluk bulmuştum..o zamanın aklı fıydırdım gitti..her neyse dediğim deliği sonunda büyüttüm ve sürünerek içeri girdim..benim delik koca bi mağara çıkmıştı..20 metre felan uzunlukta idi sonunda oturmaya müsait sanki elle yapılmış gibi kaya vardı..oraya oturunca kendimi kral sandım..dediğim yer kalenin içinde yer alan bir mağaraydı..sonra kapattım bidaha uğramadım..askere gittim memlelet değiştirdim derken öyle kaldı..ondan derin bi aaaaaaaaaaahhh çektim..şimdiki aklımla oraya girsem araştırma yapsam kim bilir neler çıkardı..maalesef takipte kale ..ama mağara içimde kaldı..öyle içimden geldi anlattım işte :23:

Son düzenleme: