Bilgilendirme___

Turko

Uzman
4x4 arazi aracına dedektör sistemi yerleştirip aracın girebildiği toprak köy yollarında yan yamaçların yola yakın yerlerinde araç içinden arama yapabilen tesisat duydunuz mu ustalar?

Ben de bunu duydum gerçeklik payı nedir? Bunu yapanda eskiden büyük define çıkarıp şimdi inşaat şirketi olan birisi aynı zamanda... nasıl bir tesisat olabilir?
Son şantiye mde dayılar geldi müsade var mı bir bakalım diye vip araçla geldiler arkasında koltuk yerine orkestra malzemelerini koydukları gümüş gri büyük çantalar dan vardı ne bakacaksın dedim sahayı gezeceğiz dedi detay vermedi bende müsade etmemiştim muhtemelen bu tarz sistemler var ama kime hizmet eder bilinmez tabi. Genelde bu tarz ekipler aldıkları duyumlara göre hareket eder söylenti bol olan yerde gezerler emekli polis olur emekli bilisimci olur emekli asker olur aracın içinde böyle bir sistemle gezmek için rahat rahat teşkilat ile alakalı olmak şart.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Son şantiye mde dayılar geldi müsade var mı bir bakalım diye vip araçla geldiler arkasında koltuk yerine orkestra malzemelerini koydukları gümüş gri büyük çantalar dan vardı ne bakacaksın dedim sahayı gezeceğiz dedi detay vermedi bende müsade etmemiştim muhtemelen bu tarz sistemler var ama kime hizmet eder bilinmez tabi. Genelde bu tarz ekipler aldıkları duyumlara göre hareket eder söylenti bol olan yerde gezerler emekli polis olur emekli bilisimci olur emekli asker olur aracın içinde böyle bir sistemle gezmek için rahat rahat teşkilat ile alakalı olmak şart.
Aynen..ustam mevcutlar. piyasada..tarifinizdeki.agalar.. maden ruhsatlı kuş bortu bocu.sevici.tas toplayıcı.gonullu doğacı.treking.dagci kulübü üyeleri.gibigibi.uyelik yada evraklar ile rahatça takılan cook.akdeniz bölgesinde.bu araçla takılan bile var...emsal resim ama araç aynı cihazlı donanımlı..Ekli dosyayı görüntüle 239447