Bir sorum olacaktı değerli dostlar?

denizci17

Member
oguzkagan
Mısır gömülerini papazlar,yahudiler tılsımlamıştır diyorsunuz.Mısır tarihini araştırın aralarında yaklaşık 1200 yıl var.Olmayan dinin ritüeliyle insan gömülmez.
Arkeologlar neden etkilenmiyor; çünkü koruyucu ekipmanını, maskesini giysisini giyip kazıyor.Tılsım denilen şeyi kanıtlayın 1 milyon dolar ödülünü randi vakfı versin size
şuan alan olmadı siz alabilirsiniz.Asıl gömü orda :)

ragıp

Uzman
Size şuradan herkezin anlayacağı bir yerden örnek verecem... tarihte ençok büyü tilsim vs yapılan yerlerden bir tanesi musirdir ve en değerli gomu ve cenaze hediyesi definesi orda çıkar... ve misirda binlerce arkeolog işçiler yıllardır bu gomu tarihi mezarları ortaya çıkarıp dururlar, siz hic mısırlı arkeologların cinlere carpildigini veya arkeologların tılsımlı mezar bulup o mezari kazmayi bıraktıklarını duydunuz mu... birde kazı yaparken tam hedefe ulasacaken cinler malı yan tarafa götürdü hikayesi var, sonra o yan tarafı kazarlar bulamazlar yine cinler kaçırdı derler... siz hic misirdaki arkeologların bir mezari veya tarihi bir gomuyu cinler kaçırdı dediğini veya böyle bir haberi duydunuz mu? Bunlar ufurukculerin cinci hoca denilen sahsiyetsizlerin bizim saf

definecilerden para koparmak için 6. Duyu organlarından uydurduklari safsatalardir...

bak burada ben söze girmek isterim.
bu yer değiştirme işi genelde çubuk ile bakma işinde olur. dedektörde pek olmaz.
neden?
anlatayım. Altın frekans atar en yakın metale (gazoz kapağı, çivi, mineral) çarpan frekans orada altın gösterir
açtığında hava aldığında bu kısmen yok olur
çubuğu tekrar tutarsın, bu kez farklı bir yerde farklı bir metal çivi vb çarpar, çubuklar altını orada algılar,
açarsın yine yok
tekrar çubuk tutarsın, farklı bir yerde altın gösterir. altın kendini yakalatmaz.
bizlerde, kendi hatamızı hemen cinlere yükler, kaçırdılar deriz.

işin gerçeği budur arkadaşlar

fakir84

Engellendi
çalışmalarımıza bakın hepsi gece..hep gece calısıyoruz ve hic bi sey yok..üstelik mezarda calısıyoruz..küp müp tek tek te aramıyoruz..tılsım cin isi hikaye..cinler altını sahiplenip saklıosa alıp temas edebiliosa ben hoca olsam gönderirim hepsini toplayıp gelin derim oturdugum yerden calıstırırım hepsini :227:..cinler var iyisi kötüsü var ama orda sen define arıon diye senle işi yok!!2 gün önce oda mezarı actık kapıyı acarken tasların arasından yılan cıktı öldürmek zorunda kaldık..ne diyeyim simdi tılsım mı diyeyim :72:..elbet tasların arasından cıkcek hayvan kıs uykusunda..tılsım falan yok rahat olun saygılar..

lagardel

Aktif Üye
Yani diyorsunki nekadar gariban var hepsi burda... yani burda olanların hepsi gariban.
gariban lafı konuya biraz alakasız gibime geldi
birşey bulamayanlar deseydin (ki bu arda yüklenen resimlerden yardımcı olunup bulanlar da burda değiller bu arada) kendi konuna ingiliz kalmamış olurdun. kanımca
burdaki arkadaşlar genelde gitmeye veya ikamet yerleri uygun olmayanlar ama define konusunda araştırma ve daha önceki geçmişlerinde sahada bulunup bazı değerleri bulmada geç kalmış üyelerde var.
bu iş ne garibanlık ne de zenginlik; başarmak diye tabir ettiğimiz mutluluğu tatmak ve tarihe şahitlik yapmak bambaşka bişey dostum.

oguzkagan

Bilgili Üye
oguzkagan
Mısır gömülerini papazlar,yahudiler tılsımlamıştır diyorsunuz.Mısır tarihini araştırın aralarında yaklaşık 1200 yıl var.Olmayan dinin ritüeliyle insan gömülmez.
Arkeologlar neden etkilenmiyor; çünkü koruyucu ekipmanını, maskesini giysisini giyip kazıyor.Tılsım denilen şeyi kanıtlayın 1 milyon dolar ödülünü randi vakfı versin size
şuan alan olmadı siz alabilirsiniz.Asıl gömü orda :)
Ustam ben mısır büyülerini papazlar yapmıştır yahudiler yapmıştır diye nerede yazmışım ?

Aslında hiç bahsetmediğim birşey anlamışsınız... Ben diyorumki sihir ve büyünün oldukça fazla olduğu eski mısır dönemlerinde firavun mezarlarınım tılısımlanmamış olması düşünülemez ve orada araştırma yapan ekipler o büyüleri muhtemelen etkisizleştirecek olan HAHAM PAPAZ vs vs gibi unsurlardan yardım alıyor olabilirler... Sizin söylediğiniz gibi orada olduğunu tahmin ettiğim büyüleri papazlar yapmıştır gibi bir ne ima ne cümlem yoktur ...

Son düzenleme: