Bizans kandil

umut134679

Aktif Üye
Ustalarım suan elimde fotoğraf yok ama bu Bizans kandili şöyle Alaaddin sihirli lambasını düşünün altinda da bir delil var ve sivri Hilti ucu gibi üç var oraya gecirilip elinde tutuyorsun... Birde kuyruk bölümü var kandilin kugrugunda da haç işlemesi var bunun ederi ne olur @ıYı ustam @dardanos ustam @Gönül_Eri ustam ilgilenebilirmisiniz

Bamgumcu11

Yeni Üye
Resmî görmek lazım,kondisyonu ne durumda? İşlemesi nasıl dönemi tam olarak ne kimler kullanır motifi nasıl bunların hepsi önemli burda kimsenin bunları bilmeden objeyi görmeden yanıtlayabileceğini,görüp değerlendirebilseler bile eğer sıradan bir obje değilse bir fiyat biçebileceğini zannetmiyorum.Zaten öyle olsa bile müzeye teslim etmekten başka ne yapabilirsin? Ha müzayedeciysen orası ayrı.Götür hocam müzeye sen de rahat et devlet de rahat etsin.

umut134679

Aktif Üye
Resmî görmek lazım,kondisyonu ne durumda? İşlemesi nasıl dönemi tam olarak ne kimler kullanır motifi nasıl bunların hepsi önemli burda kimsenin bunları bilmeden objeyi görmeden yanıtlayabileceğini,görüp değerlendirebilseler bile eğer sıradan bir obje değilse bir fiyat biçebileceğini zannetmiyorum.Zaten öyle olsa bile müzeye teslim etmekten başka ne yapabilirsin? Ha müzayedeciysen orası ayrı.Götür hocam müzeye sen de rahat et devlet de rahat etsin.
Ustam bunların arasında değeri paha biçilemez olmasa bile iyi ederi olanlar çıkıyormu

umut134679

Aktif Üye
Bu sekildeydi ustam sadece kuyruk kısmı da yuvarlak içinde hac düşünün geri çogu yeri aynı

Ekli dosyalar