Böyle birşey mümkün müdür?

Erhan48

Aktif Üye
Sitemizde bir jeolok varsa
Konuya son noktayı koyabılır.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
O rus elemana biri hatirlatsin karbon testi bile enfazla 60 bin yil oncesine cozum olurken 12.14 milyon yil oncesini neyle nasil hesaplamis.destekli atsin .valla uzaylilar afyona geldiginde taşlanmislardi afyonlular tarafindan.bence cok sallamasin onu gomerler.

Revenge666

Member
Sanırım dünyanın içini bizden önce boşaltmışlar.milyonlarca yıl önce işlenmiş bir sürü uranyum ve altın madenleri var.
Suriyede bulunan Ebla tabletleri var 6000 civarı kil tablet. Epey heyecan verici bilgiler var. Madenleri neden boşalttılar nasıl boşalttılar hepsi anlatılıyor. Bir ara burada paylaşmayı düşündüm fakat tüm sami dinlerin atası niteliği taşıdığı için. Bazı arkadaşlarımız tarafından rahatsız edici bulunabilir diye paylaşmadım. Google da ararsan bulursun zaten.

Erhan48

Aktif Üye
O rus elemana biri hatirlatsin karbon testi bile enfazla 60 bin yil oncesine cozum olurken 12.14 milyon yil oncesini neyle nasil hesaplamis.destekli atsin .valla uzaylilar afyona geldiginde taşlanmislardi afyonlular tarafindan.bence cok sallamasin onu gomerler.
Ustam haklısın herseyın bir sınırı varda .o şey her ne ise zemin çamurken ,toprakken geçmiş ve şuan o zemın sert bir kaya bunun oluşması için binlerce ,milyonlarca yıl gerekir.onun için dedim jeolog varsa aydınlatsın dıye.