Bu kitap orjinalmi ederi nedir

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu işlerde çok sahtecilik döner aman dikkat et kolleksiyoncu yada bu işle uzman antikacı bulman gerekli.

Nupeldan2

Yeni Üye
Abi anlayan bulamıyorum çok zor görüp gelenlerde aç cebinde beş TL’si yok gelip bedava almaya çalışıyorlar
piyasa yapmaya çalışan bedava almaya çalışan çok sahtekarla görüştüm ama sonuç sıfır

Mushap

Editör
Orda amentü yazıyor.amentü billahi ve melaiketihi ve kütübihi ve rasuluhi...... Resim ters
Çok anlamam ama bir kez gördüm buna benzer bir çalışma sürüye ki işi sahte bir şeydi.

Son düzenleme:

30061977

Engellendi
kapalı çarşıda 3. cadde de 1 ermeni sarraf var. ona götür resimlerini o anlar . ve alir

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ustam uğraşmayın.çok acemice yapılma sahte bir görünüm.1. fotodaki parlak zımba ve döküm metallerin markasını merak ettim.4.fotodaki zat-ı muhteremin açılmış göz ve sakal görünümü Bizansın din adamları gibi ama 8. fotoda oval mühür ortasında osmanlı hicri 1300 lü bir tarih yazımlı.başınız ağrımaması adına alım satıma girmeyin.

Son düzenleme:

Nupeldan2

Yeni Üye
Abi kitap bende videolarını bizzat ben çektim araştırma yaptık ama tatmin edici bir sonuca varamadım çünkü tarihini öğrenmek için karbon 14 testi yapmak gerekiyormuş bizde sağlam bir abiyle tanışamadık daha ondan bekliyor öyle
yezidilerin din kitabıymış kitabül esved diğer adıyla mushafa reş