Bu konuya açıklık getirilmeli...

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
evet o konu ..........sit alanıysa iyi olmamış ..... geçmiş olsun diyelim .. sit alanından uzak durmak lazım ....

Muhammet2552

Yeni Üye
Değerli ustalarım haberi bende gördüm dün saat 10 da paylaşıldı 3 kişi göz altına alındı jandarmadaki sorgusu sürüyor denildi
Ama konunun sahibi arkadaş siteye gece giriş yapmş

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
İsteyen sabaha karşıda girse foruma. Önemli olan ayıkmak ve ayıktırmak. Sadece taşlara kayalara bakmıyoz. Buraya altın. Obje. Heykel. Sikke. Resmi. Koyup. Nabız. Yoklayanlarada. Bakıyozki. Arkadaşlarımız. Zarar. Görmesin. Muhammet2552 ustam

Turko

Uzman
Olur olur gider canınızı sıkmayın , bir de koleksiyon sahibi olunca görün siz neler yapıyorlar , bir keresinde seri katilden hallice geldi , Ne yapıyorsun dedi , dedim ne yapayım canım ya sen ne yapıyorsun , Canım derken dedi hele dedim açılmış kaya mezarın içinde karanlıkta kendini görsen ne yaparsın , Canım dedim sinerji olsun ne yapacaksan acı çektirmeden yap , saç rasta kulakta küpe bağır açık 3-4 düğme kolda dövmeler senin gibi sivili de ilk defa gördüm diyince direk sigara faslına geçtik :) dikkat li olmak şart.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustalar konu her ne olursa olsun, kim açmış olursa olsun biz definesohbeti.com ailesi olarak üzerimize düşeni ve bize yakışanı yaptık ve söyledik. Müzeye haber verilmesini sit ilan edilmesi gerektiğinin altını çizerek ifade ettik. En kötü ihtimal yasadışı bir işlem yapılacaksa bile tarihe zarar vermeden yapılması gerektiğini bellirtik. Bu yüzden vicdanen rahat olmanın refahlığı içerisinde olmaktan kıvanç duyalım. Burası sanal ortam herşey olabilir. Rabbim hakkımızda hayırlı olanı versin.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustalarım haklısınız tespitlerinizde. Güzel. Ancak bilmeyen yeni üye arkadaşları. Ayıktırmak gerek. Buraya hassas terazi üstün takı koyup netten kopy sikke koyup açıktan bunun değeri nedir. Kaça okuturuz. Gibi taklaya sazan avına çıkan çok itibar edilmemeli. Yaw vicdansızlar geçen gene baykuşlu atene koymuş biri. Foruma. Elmalı da 40.sene önce sadece 43.tane çıkmış yurtdışına gitmiş kısmen bazısı gelmiş olan orjinal dekaddrahmi. Tetradrahmi sikke resimlerini kopy yapıp burda avlananlar var Turko Ustam toyalp ustam