Bu para iş görür mü ustalar bir yere denk geldim sürekli topluyorum

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Genelde görsellerin kaliteli yerler, bu alanları alan taramalarla,özellikle çubukla uzun süre etüt et. Verimli alanlar.
Şimdi abi şöyle bir durum var ben bu konuyu @BulursamKader25 ustamın da anlatımıyla okumuştum çubukla çalışma yaparken biran aklım çubuğun gitmesini istediğim yere gidiyor baska seyler düşünemiyorum o anda o yüzden yanılıyorum yani doğru bir tesbitle anlatmış kalp ve niyetle çubuk yönelebiliyor o yüzden zorlaniyorum çubukta keske bunu başarabilsem söylemiş olduğunuz gibi yerler bana görede güzel

@ibrhm

Bilgili Üye
Çalışarak kendini geliştir, o durumlar zamanla düzelir. Konuları oku, izlenen yolları izlemeye gayret et . Biraz zaman alacak fakat faydasını göreceksin.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Şimdi abi şöyle bir durum var ben bu konuyu @BulursamKader25 ustamın da anlatımıyla okumuştum çubukla çalışma yaparken biran aklım çubuğun gitmesini istediğim yere gidiyor baska seyler düşünemiyorum o anda o yüzden yanılıyorum yani doğru bir tesbitle anlatmış kalp ve niyetle çubuk yönelebiliyor o yüzden zorlaniyorum çubukta keske bunu başarabilsem söylemiş olduğunuz gibi yerler bana görede güzel
Zihinsel yonlendirmeden kurtulmak icin;
Gozleriniz cubuk uzerinde olsun.
Ve en sevdiginiz birisini sanki cubuklarin uzerine oturmus gibi dusun.
Sana bakiyor
Tebessum ediyor.
Sende onu gordukce mest oluyorsun.
Sende onun gozlerine bak.
Bu arada kuskulanip bakmak istedigin yeri gecmis olursun.
Cubuk kapanirsa hayalini bozma.
Devam insallah. :)

Servet kurtuluş

Aktif Üye
Zihinsel yonlendirmeden kurtulmak icin;
Gozleriniz cubuk uzerinde olsun.
Ve en sevdiginiz birisini sanki cubuklarin uzerine oturmus gibi dusun.
Sana bakiyor
Tebessum ediyor.
Sende onu gordukce mest oluyorsun.
Sende onun gozlerine bak.
Bu arada kuskulanip bakmak istedigin yeri gecmis olursun.
Cubuk kapanirsa hayalini bozma.
Devam insallah. :)
@BulursamKader25
ALLAH iyiligini versin abi ? mizah anlayışına bayıldım... Ciddiye alarak deneyeceğim inşallah iyi sonuçlara vesile olur teşekkür ederim yorumun için ?‍♂