Bu Siyah taş nedir?

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
@jeolog ustam bu taş işinde iyi para varmı ? Acaba defineciligi birakipta taş isinemi yönelsek :D

Son düzenleme:

oymak beyi

Bilgili Üye
Jeolog ustam bu taş işinde iyi para varmı ? Acaba defineciligi birakipta taş isinemi yönelsek :D
valla usta bu taştan bizim köyde çok gördüm, bir kaç gün önce arazide çalışma yaparken benim deephunterin kafasını deephunter da benim kafamı karıştırmıştı, şimdi daha çok karıştı, deephunter in parasını taştan çıkartabilir miyim acaba ??

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
valla usta bu taştan bizim köyde çok gördüm, bir kaç gün önce arazide çalışma yaparken benim deephunterin kafasını deephunter da benim kafamı karıştırmıştı, şimdi daha çok karıştı, deephunter in parasını taştan çıkartabilir miyim acaba ??
Karantina sürecinde evde bol bol belgesel izleme fırsatım oldu. Elemanlar sipariş üzerine dere yatakları ve bazı dağ yamaçlarında vadilerde taş çıkarıyor sipariş aldıkları yere goturuyolardi.. Tabiyki aldıkları rakamlara deginilmedigi için bendede acaba iyi para varmı ki diye bir soru belirdi. :)

jeolog

Co Admin
Co Admin
Eger degerli ve yari degerli minerallerin alicilarini bulursaniz ve yorenizde, cevrenizde yuzeyde kolayca bulabileceginiz mineralleriniz varsa bu iste iyi para kazanilir, kazandikca da ogrenir profesyonellesirsiniz @Gönül_Eri ustamizinda soyledigi gibi siparis uzerine calisip kazanmaya baslarsiniz. Youtubeda bu sekilde mineral toplayanlara ait videolar mevcut. Iyi bir kazanc kapisidir.