Buna bakar mısınız.

Ömerfaruk

Member
Selam dostum..benim gorusum bu yonde.. iznini almadan biseye kalkisma derim.
Aynen İzinsiz yapılmaması lazım, ayrıca ustam çubukla bu kayadan aşağıya kadar o dikili taşın Altına kadar (yaklaşık 60 metre )boşluk tünel şeklinde bir tespitim oldu kafamı karıştırdı mezar odalarına tünel yapılıyor muydu?

ronnie

Yeni Üye
girisi toprak altindaysa tunel yapilmis ornekler de mevcut ancak 60 metre kadar uzun degil belki de max 5 10 metre, bence kayanin ici oyulurken cikan parcalar girisin onune atildigindan o bolgede kaya toprak karisimi bir yapi var zamanla yagmurla beraber toprak cokunce kayalarin arasi bosluk gibi sinyal veriyor olabilir.. ben olsam giris olarak isaretledigim bolgeyi kontrol ederdim.. basarilar dilerim hakkinda hayirlisi ama buranin sit alani olup olmadigini bir arastir yetkili mercilerden.

Ömerfaruk

Member
girisi toprak altindaysa tunel yapilmis ornekler de mevcut ancak 60 metre kadar uzun degil belki de max 5 10 metre, bence kayanin ici oyulurken cikan parcalar girisin onune atildigindan o bolgede kaya toprak karisimi bir yapi var zamanla yagmurla beraber toprak cokunce kayalarin arasi bosluk gibi sinyal veriyor olabilir.. ben olsam giris olarak isaretledigim bolgeyi kontrol ederdim.. basarilar dilerim hakkinda hayirlisi ama buranin sit alani olup olmadigini bir arastir yetkili mercilerden.
[/QUOTE
Anladım ustam dün oradaydım dikkat ettim bu sefer bu kayalığın üstüne çıktım şöyle bir kaya gördüm uyulmuş sanki üst tarafı sence bi bağlantısı var mı ?

Ekli dosyalar