Büyü ve etkileri

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Yıllardır toplumda oluşan yanlış hoca sahtekar hoca profilini ön yargısını kırmak için mücadele veriyor, doğru örnek olmaya çalışıyorum. İstismara açık alanlarda da toplumu uyarıyorum. Sizlerden istirhamım lütfen işi gücü sahtekarlık. milleti dolandırmak olanlara hoca demeyin. Üfürükçü deyin, sahtekar deyin mesela. Hocaların içinde çok temiz insanlar da var. Farkında olmadan tüm hocalar hususunda oluşan algıya alet oluyoruz, bir kova suda biz taşıyoruz bu değirmene... Sizleri Allah için seviyorum. Umarım meramımı izah edebilmişimdir :)

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
tabiki de son kısımda bahsettiğim hocalar medyumlar paranı alırdan kastım çoğunluk bu işi paraya ticarete dökmüşler içindi yanlış anlaşılmak istemem tabiki de çok temiz dürüst bu işi sadece ALLAH rızası için sadece bu büyüleri bozmak musallatları gidertmek için uğraşan hocalarımız ilim sahibi abilerimiz de var ama ne yazık ki çok az durumdalar o yüzden de yüzde 80 bu işin ticaretini yapana denk geliyor insan

Bernoulli

Yeni Üye
Konu sahibi arkadaşa çok geçmiş olsun diliyorum, bir de ben ilave yapayım. Ustam verdiğiniz bilgiler güzel ama merak ettiğim bir insan kendinde büyü olduğunu/yapıldığını anlayabilir mi, ya da nasıl anlar? Selamlar iyi geceler.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Konu sahibi arkadaşa çok geçmiş olsun diliyorum, bir de ben ilave yapayım. Ustam verdiğiniz bilgiler güzel ama merak ettiğim bir insan kendinde büyü olduğunu/yapıldığını anlayabilir mi, ya da nasıl anlar? Selamlar iyi geceler.
Hayatin kayar.....
Sosyal ekonomik saglik ve gonul islerin bozulur perte cikarsin..iste ozaman anlarsin....

..

espera

Yeni Üye
Merhaba , düşünüldüğünde bahsettiğiniz işlemler tek 1 büyü türü için değil yani 1den fazla karma bir büyü yapılmaya çalışılmış gözüküyor , Büyülerin birçok etkisi var örneğin eşleri birbirinden ayırmak için yapılan ve etkisi olan var , hem ayırıp hemde bir başkasına aşık eden var anlaşıldığı kadarıylada büyü gayet etkisini göstermiş ve aile bireylerin ayrılmış . Büyüyü yapanlada şuanda evlenmiş gözüküyor . İnsanlar bu büyüleri kolay kolay anlayamaz büyüde görevli olan 3 harfliler psikolojik olarak aradaki ilişkiyi yıpratır , eşlerin birbirinden rahatsız olmasını sağlar , birbirinden tiksendirir , dokunduğunda haz değil rahatsızlık almasını sağlar insanlar bunu büyüye musallata yormadan klasik bir ilişkinin bitmesi tarafların birbirine olan sevgisini kaybetmesi olarak görüyor ama tabiki gerçek bu değil . Bu yüzden bunun üstesine gitmek yerine normal olarak doğrudan boşanma yoluna giriyor ve boşanıyorlar

Siyahinci

Yeni Üye
Cevabiniz icin tesekkurler. Dediginiz gibi maalesef karma buyu

mayhem

Co Admin
Co Admin
Çok önemli bir konu Toplum olarak eskiden koca karı işi şimdi cafelerde sanal ortamda ticaret olarak yapıyorlar ve gayetde normal şeylermiş gibi yapıp anlatılıyor oysa çok tehlikeli işler hem bu dünya hem ahireti ziyan olup gidiyor . ALLAH uzak etsin yapandanda yaptırandanda .

Mushap

Editör
Rabbim bu gibi durumları uygulamayı adet edinen gerek maddi kazanç gerek haset ve düşmanlık sebebi ile ahiretini mahvetmek pahasına bu işleri yapanlara yaptıranlara hidayet nasip etsin ne diyelim .bu gibi kötü işlerle mücadele eden niyyeti Allah rızası olan hocalarımız için ise Rabbim kendilerinden hoşnut ve razı olsun sayılarını artırsın hangilerimizin başına geleceği hiç belli olmuyor bu durumların bizler içinde inşaallah günahlardan temizlenmeye vesile olsun.şu fani dünya hayatında bu gibi durumlardan dolayı çekilen sıkıntılara mukabil sonu olmayan ahir hayatımızda Rabbim merhameti ile muamele etsin.

eski

Editör
Allah cc tüm büyüleri, hasetleri fesatları, nazarları , kötü düşünceleri, yapanlara oluşturanlara çevirsin.

Get closer!

Member
Cennetin katları olduğu gibi cehenneminde katları mevcuttur. Ve cehennemin dibi diye tabir ettiğimiz yerde Bildiğini doğru anlatmayan alimler ile münafıklar yanacaktır. ee be münafık bu büyüyü yaparsın bilirsiniz ki cehennemin en dibinde yanacaksın. Bunu bile bile nasıl bir para hırsıdır nasıl bir dünya hırsıdır ki bunu yaparsın.

Kafir dediğimiz doktor bile insanı ameliyat ederken Allah'ın mucizesine inanıp iman ediyor. Sen görmez misin yeri ve göğü yaradan alemleri de yaratmış. Bunu bile bile nasıl iman etmessin. Nasıl gaflet ve delalet içine düşersin. 70 yıllık ömrün için ahiretini nasıl satarsın.

Hocam size de geçmiş olsun. Kusura bakmayın veryansın ettim biraz. Büyük abilerimiz size güzel açıklamalarda bulunmuşlar. Allah yar ve yardımcınız olsun.