Cihaz yapımı yardım!!

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
hocam radyo dalgaları ile gezegen buluyorlar
O gezegeni bos havada frekans gonderip geri gelme suresine gore buluyolar..milyondolarlik cihazla..zaten @Turko usta geregini yazmis oda kenarindanda olsa bana katilmis.frekans topraga kayaya islemez isletemezsin topraga vermeden alamazsin tohum gibi.
vercen elektrigi vercen elektrigi bulbul gibi konusturcan..dahada tatmin olmazsan bu senin olayin.sen vazgececen.biseyin oluru varsa biz soyleriz

Ksmt

Yeni Üye
O gezegeni bos havada frekans gonderip geri gelme suresine gore buluyolar..milyondolarlik cihazla..zaten @Turko usta geregini yazmis oda kenarindanda olsa bana katilmis.frekans topraga kayaya islemez isletemezsin topraga vermeden alamazsin tohum gibi.
vercen elektrigi vercen elektrigi bulbul gibi konusturcan..dahada tatmin olmazsan bu senin olayin.sen vazgececen.biseyin oluru varsa biz soyleriz
peki hocam gpr nin çalışma mantığı nedir radyo dalgaları göndermek değilmi ben gpr kullanan çook gördüm ama yere şiş felan saplamiyorlar hem zaten o yere şiş saplama mantığınıda anlayamadım

Ksmt

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 266609
Böyle birşey yapmaya çalışıyorsun galiba. Belki yardımcı olur.
hocam benim bahsettiğim sistem aynı telsiz mantığı anten üzerinden dalga göndercem aynı wifi antenleri gibi hatırlarmsısnız bilmem internette bi ara anteni kullanarak duvarın arkasındaki insanları algılayan bi sistem geliştirmişti bahsettiğim sistemde aynı bu mantıkla

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
bu konudanda tatmin olmazsan caresiz vaka olursun artik

Ksmt

Yeni Üye
hocam benim merak ettiğim gpr onlarda öle şiş saplama felan yokki şiş saplayarak maden bulursun bizim amacımız yeraltındaki boşluk oda tünel vs. bulmak

Ksmt

Yeni Üye
gprlerde çalışma mantığı şudur yeraltına ghz bazında radyo dalgası yollarlar geniş bantlı antenlerle dalga yollarlar gelen dalgayı farklı yazılımlarla okurlar