Conrad x-3 Plus

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Merhabalar herkese aklımda bir cihaz var conrad x-3 plus yer altı görüntüleme sistemi bu cihaz hakkında bilgisi veya kullanan kullanıcılar varsa hakkında bilgi almak istiyorum bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Ekli dosyalar

larix

Yeni Üye
Bu cihazın 2.elleri çok fazla piyasada var 10-11 bin tl arasında neden bu kadar çok satıyorlar memnun değiller mi ki, bir de conrad GR 3 Plus diye ayrı bir gradiyometre çıkarmış 7.m derinlik yazıyor ama ne dogru bilemiyorum, kullananlar varsa yorum yapabilirseler iyi olur.

BayKuSs

Kader Yakışanı Yaşatsın.
Moderatör
Bu cihazın 2.elleri çok fazla piyasada var 10-11 bin tl arasında neden bu kadar çok satıyorlar memnun değiller mi ki, bir de conrad GR 3 Plus diye ayrı bir gradiyometre çıkarmış 7.m derinlik yazıyor ama ne dogru bilemiyorum, kullananlar varsa yorum yapabilirseler iyi olur.
Bakmayı düşünüyorum ama tam emin olamıyorum iş görürmü görmez mi bilmiyorum ?

larix

Yeni Üye
TE nin de X meter diye bir gardiometresi çıkmış özellik olarak baya yazmışlar ama açıklayıcı bir video yok fiyatıda conrad yada normal gradiyometrelere göre fiyatı pahalı, bende almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım, kullanıcı olup açıklayıcı yorum olmayınca karar veremiyorum.

Guru Nanak

Yeni Üye
Aynı durumdayım kararsız kaldım... Beklemedeyim.